muzyczne show

The Voice Kids 6 - finaliści. To oni zawalczą o zwycięstwo! UCZESTNICY

2023-04-29 10:35

The Voice Kids 6 wchodzi w decydujący moment! Po kilku tygodniach muzycznych zmagań w końcu dowiemy się, kto zostanie najlepszym, dziecięcym głosem w Polsce. Kogo zobaczymy w wielkim finale? Kim są finaliści The Voice Kids 2023? Sprawdźcie naszą galerię i poznajcie najlepszych z najlepszych!

Finał The Voice Kids 2023 zbliża się wielkimi krokami. Szósta edycja najlepszego polskiego talent show z udziałem dzieci dobiega końca. Już w najbliższą sobotę 29 kwietnia poznamy najlepiej śpiewające dziecko The Voice Kids 6, które otrzyma legendarną już statuetkę oraz 50 000 złotych na rozwój talentu. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron spośród kilku tysięcy dzieci, które zgłosiły się do szóstej edycji programu, wybrali finałowe trójki, które po raz ostatni zmierzą się na muzycznej scenie The Voice Kids. Decydująca rozgrywka podzielona została na dwie części, a zwyciężczynię / zwycięzcę programu wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Dawid Kwiatkowski podpadł widzom The Voice Kids. Teraz proszą o wyjaśnienia

The Voice Kids 2023 - finał

Pierwszy etap finału to występy dziewięciorga finalistów, po których trenerzy wybiorą po jednej osobie, która stanie do ostatecznej walki o nagrodę główną programu - statuetkę i 50 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że szósta odsłona The Voice Kids jest pierwszą w historii, w której nagrodę pieniężną na dalszą edukację muzyczną otrzyma nie tylko zwyciężczyni / zwycięzca, ale również zdobywcy drugiego (30 tysięcy złotych) i trzeciego miejsca (20 tysięcy złotych). O tytuł najlepszego dziecięcego głosu walczyć będzie po trzech uczestników z drużyny każdego trenera. Wejdźcie w naszą galerię i poznajcie najzdolniejszych wokalistów tegorocznej edycji.

13-latek objawieniem The Voice Kids. Trenerzy zbierali szczęki z podłogi po jego występie

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski walczył, żeby powstrzymać łzy!