The Voice Kids 4 - ZWYCIĘZCA. Kto wygrał The Voice Kids i co zaśpiewał?

The Voice Kids 4 - ZWYCIĘZCA. Kto wygrał The Voice Kids i co zaśpiewał?
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 4 - ZWYCIĘZCA. Kto wygrał The Voice Kids i co zaśpiewał?

Po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki finał programu The Voice Kids. Zwycięzca mógł być tylko jeden. W ostatnim odcinku czwartej edycji wystąpi trzech uczestników, po jednym z każdej drużyny. Podczas finału każdy zaśpiewał dwa utwory - jeden po polsku, drugi w języku angielskim.

The Voice Kids 4 - zwycięzca programu to kolejna wielka i potencjalna gwiazda polskiego rynku muzycznego. Kto wygrał The Voice Kids 4? Kim jest zwycięzca? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Niewątpliwie za nami emocjonujące dziewięć tygodni, w czasie których wiele młodych wokalistów uwierzyło w swoje umiejętności. W The Voice Kids 4 pojawiły się talenty na miarę zwycięzców poprzednich odsłon programu. Ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden. 

AniKa Dąbrowska - piosenka Przyjaciółka odkrywa nową twarz zwyciężczyni The Voice Kids!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

The Voice Kids 4 - zwycięzca

Zwycięzca The Voice Kids 4 zostanie ogłoszony 17 kwietnia 2021. Kto dołączył do Roksany Węgiel, AniKi Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka? Kto wygrał The Voice Kids 4? Dowiedzieliśmy się tego po godzinie 21:00. Wygrała Sara Egwu-James, która była faworytką od pierwszego odcinka!

Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids otrzymała tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

The Voice Kids 4 - piosenki: Sara Egwu-James

Sara Egwu-James wygrała The Voice Kids 4. W wielkim finale zaśpiewała przebój Czas nas uczy pogody z repertuaru Grażyny Łobuszewskiej, a także utwór The Greatest Love Of All od Whitney Houston. 

Sara Egwu-James swoją przygodę z The Voice Kids rozpoczęła od występu w Przesłuchaniach w Ciemno. Zaśpiewała utwór Anyone od Demi Lovato i szybko została okrzyknięta polską Whitney Houston: - Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James.

Sara Egwu-James - występy w finale

Najnowsze