The Voice Kids 4 - wielkie dramaty i sukcesy uczestników

2021-03-15 13:18 Adam Bysiek
The Voice Kids 2021 - trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze! [WIDEO]
Autor: Natasza Młudzik / TVP The Voice Kids 2021 - trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze! [WIDEO]

Ostatnie przesłuchania w ciemno w muzycznym talent show The Voice Kids 4 już za nami! Podczas gdy jurorzy wypełniali swoje drużyny młodymi talentami, widzowie byli świadkami wielkich dramatów, ale i sukcesów uczestników show. Kto w miniony weekend przeszedł dalej, a kto niestety nie zakwalifikował się do kolejnych odcinków? Sprawdziliśmy co działo się w 9 i 10. odcinku The Voice Kids.

The Voice Kids 4 - ostatnie odcinki przesłuchań w ciemno już za nami. I tym razem widzowie przed telewizorami nie mogli narzekać na brak emocji i wzruszeń podczas oglądania programu.

The Voice Kids 4 - co się wydarzyło?

W The Voice Kids 4 w miniony weekend wystąpiła m.in. 10-letnia Tatiana, która do ostatniej chwili nie była pewna tego czy uda się jej dołączyć do jakiekolwiek z trenerów zasiadających w jury programu. Los jednak uśmiechnął się do uczestniczki, która szerszej publice dała się poznać już wcześniej, gdy podczas pandemii koronawirusa organizowała koncerty z balkonu swojego mieszkania. Podczas przesłuchań w ciemno dziewczynka zaśpiewała Pokaż na co cię stać z repertuaru zespołu Feel, a dopiero pod koniec wykonywania tej piosenki, swój fotel obróciła w stronę uczestniczki Cleo, która przyjęła ją do swojej drużyny.

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!

Ogromne emocje i zachwyt u widzów z całą pewnością wywołał Tomek, który ma 13 lat i uwielbia majsterkować. Uczestnik wykonał utwór Love me again z repertuaru Johna Newmana. Właśnie wtedy nagle odwróciły się wszystkie fotele, w których zasiadają członkowie jury muzycznego show The Voice Kids 4! Radości nie było końca, a Tomek podjął decyzje o dołączeniu do ekipy Tomsona i Barona. Sukces odniosła też 12-letnia Gabrysia, która jednocześnie jest siostrą Kamila, który był uczestnikiem 3. edycji The Voice Kids. Dziewczyna postanowiła wykonać piosenkę Loyal Brave True. Występ młodej wokalistki zachwycił trenerów. Swoją przygodę w programie Gabrysia będzie kontynuować pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids 4 - dramaty uczestników

The Voice Kids 4 to telewizyjny talent show, w którym niestety niektórzy uczestnicy nie przechodzą dalej. To dla nich wielki dramat. Taki los spotkał Aleksandrę Gołąb. Dziewczynka wykonała piosenkę Don't call me up z repertuaru Mabel, i chociaż głos Oli zwrócił uwagę trenerów The Voice Kids 4 to niestety żaden juror nie odwrócił swojego fotela. Niestety to nie koniec listy uczestników, którzy w miniony weekend zmuszeni byli pożegnać się z muzycznym talent show The Voice Kids 4.

The Voice Kids 4 - kto odpadł?

W The Voice Kids 4 swoich sił postanowiła spróbować również Martyna, która zaprezentowała się w utworze I want you back z repertuaru The Jackson 5. Niestety los był dla niej okrutny, ponieważ żaden z trenerów nie nie odwrócił swojego fotela. 

Na szczęście w 9. i 10. odcinku nie zabrakło także wzruszających chwil oraz radości z indywidualnych sukcesów poszczególnych uczestniczek i uczestników telewizyjnego show.

The Voice Kids 4 - kto przeszedł dalej?

The Voice Kids 4 to program, w którym konkurencja jest na prawdę spora. Uczestnicy rywalizują ze sobą wzajemnie o miejsce w wymarzonej drużynie. Znacznie więcej szczęścia niż Martyna i Gabrysia mieli Maks i Maja, którzy przeszli dalej! Chłopczyk rozczulił widzów swoją autentyczną miłością do zwierząt, a na dodatek do studia postanowił przyjść ze swoim psem. Po wykonaniu piosenki Takie tango Budki Suflera, swoje fotele odwrócili Cleo i Dawid Kwiatkowski. Z kolei Maja, która ma 14 lat, postanowiła na scenie The Voice Kids 4 zagrać na pianinie i zaśpiewać zarazem utwór "Lovely" autorstwa Billie Eilish. Udało się jej dołączyć do zespołu Dawida Kwiatkowskiego.

W 10. odcinku The Voice Kids 4 poznaliśmy bardzo wzruszającą historię jednego z walczących o miejsce w programie chłopca.

The Voice Kids 4 - poruszająca historia Krystiana

The Voice Kids 4 przyciąga muzyczne talenty z całej Polski. Tym oto sposobem jako jeden z ostatnich uczestników na scenie pojawił się Krystian. Chłopiec ma 14 lat i zanim rozpoczął swój występ opowiedział o historii swojej mamy, która gdy ten brał udział w 1. edycji The Voice Kids chorowała na nowotwór i niestety przegrała walkę z tą okropną chorobą.  Krystian na szczęście cały czas wspierany jest przez swojego tatę i tym razem zmierzył się z piosenką Yin Yang Dawida Kwiatkowskiego. Uczestnik trafił do drużyny Cleo. Jak myślicie jak potoczą się dalsze losy uczestników The Voice Kids 4?

Najnowsze