Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

The Voice Kids 4 - Sara Egwu-James wygrywa program. Te występy dały jej zwycięstwo!

2021-04-17 21:34

W sobotni wieczór 17 kwietnia 2021 roku poznaliśmy zwycięzcę czwartej odsłony The Voice Kids. Decyzją widzów i dzięki ich głosowaniu sms-owym, zwycięzcą okazała się Sara Egwu-James. Widzowie skaczą z radości i już nie mogą doczekać się rozwoju jej kariery w branży muzycznej. Pamiętacie drogę Sary w The Voice Kids 4? Zerknijcie poniżej.

The Voice Kids 4 - zwycięzca mógł być tylko jeden! Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku czwartej edycji muzycznego show dla dzieci i młodzieży The Voice Kids. Jak to we wszelkich programach telewizyjnych bywa, zwycięzca mógł być tylko jeden. Czwartą edycję zwyciężyła Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona. To właśnie ona zachwycała od samego Przesłuchania w Ciemno, dlatego nie mogło być inaczej. Nagroda główna trafiła właśnie do niej, a jest to oczywiście tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, nagroda pieniężna 50 000 złotych, a także możliwość nagrania singla pod okiem profesjonalnej wytwórni Universal Music Poland.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - droga do zwycięstwa w The Voice Kids 4

Sara Egwu-James wygrała The Voice Kids 4 nie bez przyczyny. To właśnie ona zachwyciła polską publiczność, a także trenerów z czerwonych foteli. Podczas Przesłuchań w Ciemno, pewnym krokiem weszła na scenę i swoim wykonaniem piosenki Anyone rozgrzała serca dosłownie każdego! Teraz czeka ją bez dwóch zdań ogromna kariera w branży muzycznej, a dzięki temu że jest jeszcze młodą osobą, może osiągnąć naprawdę wiele - nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć występy Sary z The Voice Kids 4. Tak właśnie wygrywa się najpopularniejsze muzyczne show w naszym kraju!

Sonda
The Voice Kids 4 - czy cieszysz się, że wygrał ten uczestnik?