The Voice Kids 4 - Sara Egwu-James wygrywa program. Te występy dały jej zwycięstwo!

2021-04-17 21:34
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

W sobotni wieczór 17 kwietnia 2021 roku poznaliśmy zwycięzcę czwartej odsłony The Voice Kids. Decyzją widzów i dzięki ich głosowaniu sms-owym, zwycięzcą okazała się Sara Egwu-James. Widzowie skaczą z radości i już nie mogą doczekać się rozwoju jej kariery w branży muzycznej. Pamiętacie drogę Sary w The Voice Kids 4? Zerknijcie poniżej.

The Voice Kids 4 - zwycięzca mógł być tylko jeden! Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku czwartej edycji muzycznego show dla dzieci i młodzieży The Voice Kids. Jak to we wszelkich programach telewizyjnych bywa, zwycięzca mógł być tylko jeden. Czwartą edycję zwyciężyła Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona. To właśnie ona zachwycała od samego Przesłuchania w Ciemno, dlatego nie mogło być inaczej. Nagroda główna trafiła właśnie do niej, a jest to oczywiście tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, nagroda pieniężna 50 000 złotych, a także możliwość nagrania singla pod okiem profesjonalnej wytwórni Universal Music Poland.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - droga do zwycięstwa w The Voice Kids 4

Sara Egwu-James wygrała The Voice Kids 4 nie bez przyczyny. To właśnie ona zachwyciła polską publiczność, a także trenerów z czerwonych foteli. Podczas Przesłuchań w Ciemno, pewnym krokiem weszła na scenę i swoim wykonaniem piosenki Anyone rozgrzała serca dosłownie każdego! Teraz czeka ją bez dwóch zdań ogromna kariera w branży muzycznej, a dzięki temu że jest jeszcze młodą osobą, może osiągnąć naprawdę wiele - nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć występy Sary z The Voice Kids 4. Tak właśnie wygrywa się najpopularniejsze muzyczne show w naszym kraju!

Sonda
The Voice Kids 4 - czy cieszysz się, że wygrał ten uczestnik?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze