The Voice Kids 4: Ala Brąszewska i Ola Brzuszkiewicz miały utrudnione zadanie w bitwie. Dlaczego?

2021-03-28 12:58
The Voice Kids
Autor: Materiały prasowe TVP

The Voice Kids 4 to wyjątkowa edycja. Po raz pierwszy w historii nagięto zasady programu na etapie Bitew. Wszystko wydarzyło się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Na scenie razem zaśpiewały Ala Brąszewska i Ola Brzuszkiewicz. Kto przeszedł dalej?

The Voice Kids 4 - po tym, jak w zeszłym tygodniu w bitwach zmierzyli się uczestnicy drużyny Cleo, tym razem przyszedł czas na starcia u Dawida Kwiatkowskiego. Stało się jednak coś niespodziewanego. Początkowo wystartować razem miały trzy uczestniczki - Ala Brąszewska, Ola Brzuszkiewicz i Alicja Górzyńska. Dziewczyny wspólnie nauczyły się piosenki Don't Let Go w wykonaniu En Vouge. Sytuacja zmieniła się w ostatniej chwili. Z powodów osobistych na nagraniach nie pojawiła się jedna z nich. Była to Alicja Górzyńska. Z tego powodu pozostałe dwie uczestniczki musiały szybko nauczyć się części utworu, które przypadały ich nieobecnej koleżance. Ala i Ola wystąpiły na scenie we dwie. Pomimo wielu trudności udało im się obronić występ. Jaką ostatecznie decyzję podjął Dawid Kwiatkowski?

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu

The Voice Kids - Dawid Kwiatkowski złamał zasady

Po występie Ali i Oli Dawid postanowił naruszyć zasady programu. Ze względu na obecność Alicji i konieczność nauczenia się od nowa występu, Kwiatkowski postanowił nagrodzić obie wokalistki. Ostatecznie podjął decyzję, że obie przechodzą do etapu sing-offów, pomimo że regulamin tego zabrania. To pierwsza taka sytuacja w historii polskiej wersji The Voice Kids.

Ala Brąszewska i Ola Brzuszkiewicz - Przesłuchania w ciemno

14-letnia Alicja Brąszewska wykonała utwór Just Give Me A Reason, którą w oryginale wykonują P!NK oraz Nate Ruess. Nastolatka zachwyciła wszystkich jurorów. Według internautów to jedna z faworytek do wygrania 4. edycji. Z kolei Ola Brzuszkiewicz jest już znana widzom muzycznego talent-show Telewizyjnej Dwójki. Młoda wokalistka pojawiła się w pierwszej edycji programu The Voice Kids w Polsce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze