The Voice Kids 3 - plebiscyt. Jak i gdzie głosować na swoich faworytów?

2020-01-27 17:02
The Voice Kids 3 - plebiscyt. Jak i gdzie głosować na swoich faworytów?
Autor: Materiały TVP The Voice Kids 3 - plebiscyt. Jak i gdzie głosować na swoich faworytów?

Możesz wspomóc swoich faworytów w programie The Voice Kids 3 i sprawić, że będą mieli szansę nagrać teledysk i singiel. Jak i gdzie głosować na uczestników plebiscytu The Voice Kids 3? Dowiecie się tego z ESKA.pl.

The Voice Kids 3, to wyjątkowe muzyczne widowisko, które ma za zadanie wyłonić najlepszy dziecięcy głos w Polsce. W programie występują dzieci w wieku 8-15 lat. Jurorami w show są Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo. Prowadzącymi za to w trzeciej edycji zostali Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. Aktualnie na antenie TVP 2 w każdą sobotę o 20:00 możemy oglądać trzeci sezon talent-show, który wchodzi w bardzo ważny moment jakim są bitwy. To właśnie po przesłuchaniach w ciemno wystartował plebiscyt, w którym widzowie mogą wybrać swoich ulubieńców. Jak i gdzie zagłosować w plebiscycie The Voice Kids 3?

The Voice Kids 3 - plebiscyt. Jak i gdzie głosować?

Aby zagłosować i pomóc swoim faworytom w plebiscycie The Voice Kids 3, w którym zwycięzcy przypadnie nagranie singla i teledysku, można w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wejdziecie na stronę voicekids.tvp.pl, wybierzecie osobę, przeczytacie krótką notkę biograficzną i już możecie oddać głos. Oprócz nagrania piosenki i klipu, zwycięzca przekaże również 25 tysięcy złotych na cel charytatywny.

Najnowsze