The Vamps w Polsce 2019 - bilety są jeszcze dostępne! Co zespół zaśpiewa w Warszawie?

2019-10-23 12:51 A.D.
The Vamps w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: Universal Music Poland The Vamps w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI

The Vamps powracają do Polski! Popularna grupa z Wielkiej Brytanii ostatni raz gościła w naszym kraju w maju 2018. Brad Simpson, James McVey , Connor Ball i Tristan Evans tym razem odwiedzą nasz kraj jesienią. Koncert odbędzie się w Warszawie już 24 października. Czy można kupić jeszcze bilety? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

The Vamps w Polsce 2019 - Czy są jeszcze bilety? The Vamps od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Zespół swoją karierę rozkręcał na YouTubie, a dziś koncertuje po całym świecie i sprzedaje swoje płyty. Jego pierwsza piosenka Wildheart wyświetlona została ponad 46 tysięcy razy w ciągu pierwszych dwóch dni na serwisie YouTube. Już to wróżyło wielką karierę. W 2017 ukazała się ich trzecia płyta, zatytułowana Night & Day. Teraz chłopaki powracają do Polski. Koncert 24 października odbędzie się na warszawskim Torwarze. Czy można na niego kupić jeszcze bilety? Ile kosztują? 

The Vampas - bilety. Czy można jeszcze kupić? Ile kosztują? 

Bilety na koncert zespołu ciągle są dostępne w sprzedaży na stronie ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 49 złotych, a kończą na 150. Do wyboru mamy miejsca na płycie lub trybunach. Koncert zaczyna się o godzinie 19.30, warto więc w wejściówkę zaopatrzyć się już teraz. 

The Vamps w Polsce - co usłyszymy? 

Zespół wykona wszystkie swoje największe hity. Z pewnością pojawi się większość piosenek z nowego albumu Night & Day. 

Najnowsze