The Last Witch Hunter - trailer z Vinem Dieselem nie do poznania! Wygląda lepiej niż brodate gwiazdy muzyki? Zobacz [VIDEO]

2015-05-08 16:44
Vin Diesel w The Last Witch Hunter
Autor: fot. trailer The Last Witch Hunter Vin Diesel w The Last Witch Hunter

Vin Diesel w nowym trailerze do filmu The Last Witch Hunter jest nie do poznania. Nowy wizerunek aktora stworzył przede wszystkim bujny zarost. Sprawdź jak Vin Diesel prezentuje się na tle brodatych gwiazd muzyki

Vin Diesel jako Kaulder w trailerze filmu The Last Witch Hunter jest kompletnie nie do rozpoznania. Aktor kojarzony łysą głową i ogoloną twarzą zaskakuje bujnym zarostem. Czy broda pasuje do Vina Diesela? Zobaczcie najnowszy zwiastun The Last Witch Hunter i oceńcie to sami. Przy okazji mamy dla Was dla porówniania teledyski kilku muzycznych gwiazd z zarostem.

Na pierwszy ogień Jeremy Davis z Paramore.

 

Inny słynny brodacz to Jared Leto z Thirty Seconds to Mars. Co prawda artysta obecnie zgolił swój zarost na potrzeby roli Jokera w filmie Suicide Squad, ale w klipach zespołu możemy nadal podziwiać jego poprzedni wizerunek.

 

Ze swojej brody słynna jest też oczywiście sensacja ubiegłorocznej Eurowizji, czyli austriacka drag queen Conchita Wurst.

 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RC

Najnowsze