Thanos niszczy Google - jak włączyć easter egg z Avengers: Endgame?

2019-04-26 11:44
Thanos niszczy Google - jak włączyć easter egg z Avengers: Endgame?
Autor: fot./screen/youtube.com/Heart Of Champions / screen/google.com Thanos niszczy Google

Fani serii w końcu doczekali się ostatniego filmu. 25 kwietnia do kin wszedł obraz Avengers: Koniec gry. Trzygodzinne dzieło to zakończenie historii walki superbohaterów przeciwko Thanosowi. Z okazji premiery Avengers: Endgame, w Google pojawiła się specjalna opcja, która sprawia, że wyszukiwania znikają! Na ESKA.pl dowiecie się, co trzeba zrobić, by poczuć się jak Thanos!

Thanos niszczy Google! Za pomocą swojej rękawicy Szalony Tytan z serii o Avengersach sprawia, że połowa wyników wyszukiwania dosłownie znika. To oczywiście nawiązanie do niszczycielskiej siły, jaką posiada czarny charakter z komiksów i filmów Marvela. Od 25 kwietnia w kinach wyświetlany jest film Avengers: Endgame. To właśnie z tej okazji firma Google przygotowała specjalny easter egg, który pozwala każdemu poczuć się jak Thanos. Jak skorzystać z tej mocy? To bardzo proste!

Przeczytaj też: AVENGERS: ENDGAME - CZY JEST SCENA PO NAPISACH?

Thanos - niszczycielska siła wroga Avengersów

Thanos jest największym wrogiem drużyny Avengersów. Szalony Tytan posiada rękawicę z kamieniami nieskończoności, które pozwoliły mu dokonać zagłady połowy życia we wszechświecie. Te wydarzenia widzieliśmy w Avengers: Wojna bez granic, czyli przedostatnim filmie z serii.

Thanos w Google - jak skorzystać z mocy Tytana?

Przy okazji premiery Avengers: Koniec gry, czyli ostatniej części serii, ruszyła wielka akcja promocyjna filmu. Jej częścią jest też easter egg w Google. Jak go włączyć? To proste. W wyszukiwarce wpisujemy hasło "Thanos". Po prawej stronie zobaczycie wtedy jego rękawicę nieskończoności. Wystarczy w nią kliknąć, by połowa wyszukań dosłownie rozpłynęła się w powietrzu! Jak je przywrócić? Kliknijcie zielony kamień czasu na rękawicy. Miłej zabawy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze