Teresa Werner - wiek, wzrost, dzieci, piosenki. Kim jest wykonawczyni śląskich hitów?

2019-12-25 15:21 MK
Teresa Werner
Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Teresa Werner to bez dwóch zdań największa gwiazda muzyki śląskiej. Wielu Polaków nie wyobraża sobie, żeby jej hitów mogło zabraknąć podczas rodzinnych imprez, takich jak na przykład wesele. Artystka bardzo często pojawia się na festiwalach emitowanych w telewizji. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o tej popularnej wokalistce i przedstawiamy je już teraz.

Teresa Werner - wiek, wzrost, dzieci, piosenki: oto informacje, których najczęściej poszukują internauci w kontekście piosenkarki wykonującej śląskie przeboje. Kto nie zna takich hitów jak Dałabym ci dała czy Miłość jest piękna? Choć wokalistka nie wykonuje typowo radiowych przebojów, ma wielu fanów w całej Polsce, a popularne stacje telewizyjne zapraszają ją na organizowane przez siebie imprezy. Ile lat ma Teresa Werner? Czy ma dzieci? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Teresa Werner - wiek

Piosenkarka zachwyca na scenie swoją doskonałą formą. Wielu telewidzów zastanawia się, ile lat ma właściwie Teresa Werner. Otóż, gwiazda śląskiej piosenki nie zdradziła nigdy roku swojego urodzenia. W internecie wiele źródeł podaje, że urodziła się w 1958 roku, jednak nie jest to potwierdzone.

Teresa Werner - wzrost

Podobnie do wieku, Teresa Werner nigdy oficjalnie nie zdradziła, ile mierzy centymetrów wzrostu. Trzeba jednak przyznać, ze gwiazda prezentuje się na scenie i sesjach zdjęciowych fenomenalnie, niczym prawdziwa modelka.

Teresa Werner - dzieci

Teresa Werner ma córkę - Joannę. Gwiazda jest z nią bardzo zżyta. Często w wywiadach powtarza, że mąż i córka to najważniejsze osoby w jej życiu. Zdjęcia Asi można znaleźć na facebooku artystki.

Teresa Werner - piosenki

Wokalistka przez wielu uważana jest za pierwszą damę bądź królową śląskiej piosenki. Nie ma się co dziwić. Takie przeboje jak Dałabym ci dała, Kocham swoje morze czy Miłość jest piękna znają miliony ludzi w całym kraju. Za każdym razem, kiedy Teresa Werner pojawia się na którejś z festiwalowych scen, wiadomo, że będzie świetna zabawa.

Najnowsze