Teraz albo nigdy - piosenka z filmu od Jennifer Lopez

2018-12-21 14:54 k.w.
Jennifer Lopez
Autor: Caballero/SouthBeach/SIPA/SIPA/East News Jennifer Lopez

Teraz albo nigdy - to najnowszy film, w którym będziemy oglądać Jennifer Lopez. Artystka opublikowała piosenkę promującą produkcję.

Teraz albo nigdy - to najnowsza produkcja, w której zagrała Jennifer Lopez. Główną bohaterką filmu jest 40-letnia pracownika hipermarketu, grana przez piosenkarkę. Kobieta postanawia zmienić swoje życie. Chce pokazać, że spryt jest w życiu równie ważny, co wykształcenie. U boku Lopez zagrała Vanessa Hudgens, Treat Williams i Leah Remini.

Rihanna zagra w filmie! U jej boku pojawi się znany raper

Jennifer Lopez - Limitless

Jennifer Lopez zagrała w bardzo życiowej komedii o tym, że marzeniom czasem trzeba pomóc. To film twórców takich filmów jak Pokojówka na Manhattanie czy 50 pierwszych randek. Piosenkarka nagrała piosenkę promującą film Teraz albo nigdy. Teledysk do Limitless jest pierwszym w pełni wyreżyserowanym przez artystkę klipem. W wideo wzięła udział córka Jennifer - 10-letnia Emme. Za tekst do utworu odpowiedzialna jest Sia.

Teraz albo nigdy - fabuła

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

 

Wybieracie się na Teraz albo nigdy do kina? Premiera już 28 grudnia 2018.

Najnowsze