Teraz albo nigdy - piosenka z filmu od Jennifer Lopez

2018-12-21 14:54
Jennifer Lopez
Autor: Caballero/SouthBeach/SIPA/SIPA/East News Jennifer Lopez

Teraz albo nigdy - to najnowszy film, w którym będziemy oglądać Jennifer Lopez. Artystka opublikowała piosenkę promującą produkcję.

Teraz albo nigdy - to najnowsza produkcja, w której zagrała Jennifer Lopez. Główną bohaterką filmu jest 40-letnia pracownika hipermarketu, grana przez piosenkarkę. Kobieta postanawia zmienić swoje życie. Chce pokazać, że spryt jest w życiu równie ważny, co wykształcenie. U boku Lopez zagrała Vanessa Hudgens, Treat Williams i Leah Remini.

Rihanna zagra w filmie! U jej boku pojawi się znany raper

Jennifer Lopez - Limitless

Jennifer Lopez zagrała w bardzo życiowej komedii o tym, że marzeniom czasem trzeba pomóc. To film twórców takich filmów jak Pokojówka na Manhattanie czy 50 pierwszych randek. Piosenkarka nagrała piosenkę promującą film Teraz albo nigdy. Teledysk do Limitless jest pierwszym w pełni wyreżyserowanym przez artystkę klipem. W wideo wzięła udział córka Jennifer - 10-letnia Emme. Za tekst do utworu odpowiedzialna jest Sia.

Teraz albo nigdy - fabuła

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

 

Wybieracie się na Teraz albo nigdy do kina? Premiera już 28 grudnia 2018.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze