Ten Typ Mes - teledysk 360 stopni do Tymczasem. Transmisja. Szczegóły

2017-08-29 15:13

Ten Typ Mes pokaże teledysk w technologii 360 stopni! Klip do utworu Tymczasem będzie wyjątkowy gdyż zostanie... transmitowany na żywo w sieci! Sprawdzamy szczegóły wydarzenia

Ten Typ Mes pokaże nam nowy teledysk 360 stopni. Będziemy go mogli dosłownie oglądać na żywo gdyż klip zostanie transmitowany live podczas kręcenia! Będzie to pierwsze takie przedsięwzięcie w polskiej muzyce. W zdradzającym szczegóły filmiku na Facebooku raper twierdzi, że klip do utworu Tymczasem zmieni historię teledysku!

Dawid Podsiadło i Ten Typ Mes we wspólnym klipie! >>

Tymczasem. Kiedy transmisja?

Na to wydarzenie czekają nie tylko fani Tego Typa Mesa ale też wszyscy, którzy interesują się polską muzyką! Kiedy transmisja? Zaplanowano ją na 5 września o godzinie 20:45. Podczas niej zobaczymy nagranie Tymczasem w jednym ujęciu i bez żadnych dubli, a dzięki technologii 360 stopni będziemy mogli rozejrzeć się po całym planie! Zwieńczeniem akcji będzie wyjątkowy koncert, który również zostanie transmitowany na żywo. Czekamy!

Selfie w 360 stopniach - o co chodzi?

Autor: brak danych

Selfie w 360 stopniach to najnowsza technologia, którą jako pierwsi odkryją uczestnicy kilku letnich festiwali muzycznych. Na ESKA.pl sprawdzamy, na czym polega Hypercube 360 Infinity Selfie.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze