Ten Typ Mes - numer rapera w wersji Natalii Przybysz!

2020-08-05 14:47 JJ
Natalia Nykiel zaskakuje swoją interpretacją do hitu Tego Typu Mesa
Autor: Materiały prasowe TAILOR MADE PR Natalia Nykiel zaskakuje swoją interpretacją do hitu Tego Typu Mesa

Studio, scena, łóżko to hip-hopowy klasyk z repertuaru Tego Typa Mesa, zaśpiewany w zaskakującej interpretacji Natalii Przybysz. Sprawdź więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl.

Natalia Przybysz utworem Studio, scena łóżka oddaje w pełni klimat FEST Festivalu i wypełnia tegoroczne lato muzycznymi emocjami. Cover właśnie doczekał się oficjalnego teledysku! Piosenka powstała w ramach projektu ALBO INACZEJ, który stał się kultowy już od pierwszego singla. Niezwykłe połączenie klasyki polskiej estrady, współczesnej muzyki rozrywkowej i hip-hopu. Międzygatunkowe spotkanie kilku pokoleń artystów, w trakcie którego legendarne rapowe nagrania zyskują zupełnie nowe interpretacje.

Domowe Granie: Magda Bereda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natalia Przybysz w przeboju Tego Typu Mesa

Studio, scena, łóżko inaczej, to festiwalowa interpretacja istniejącego utworu opisującego to, co w życiu artysty najważniejsze. W zaskakującej, elektronicznej aranżacji, słowami autora oryginału, Natalia Przybysz zdradza jakie emocje towarzyszą na scenie podczas koncertów i odnosi się do pozytywnej energii, którą artyści łapią od swoich fanów, co roku licznie zgromadzonych pod sceną. Za brzmienie singla odpowiada Mariusz Obijalski, kompozytor i producent numeru. 

Najnowsze