Ten raper daje czadu na TikToku. Potrafi zrobić coś z niczego!

2021-10-25 12:26
EdzioRap
Autor: pixabay.com, screen z tiktok/@edziorap

TikTok to prawdziwa odskocznia od codzienności. To wszystko przez twórców, którzy co chwile dają tam czadu. Kolejnym odkryciem internautów jest pewien raper, który potrafi zrobić coś z niczego! Internauci go pokochali. Sprawdźcie kim jest Edzio, który swoimi filmikami podbija muzyczną aplikację.

Ten raper daje czadu na TikToku. Potrafi zrobić coś z niczego! TikTok to mobilna aplikacja, która jest coraz częściej pobierana na smartfony całym świecie. Powód? To odskocznia od codzienności, a także miejsce gdzie można zaczerpnąć ciekawych porad i trochę się pośmiać. W ostatnim czasie ogromną popularność zdobył na TikToku Olek z zagranicy, Damian - sprzedawca z Zary oraz między innymi Edzio, który potrafi zrobić coś z niczego. To właśnie on w zaledwie dwa miesiące od publikacji pierwszego wideo w aplikacji, zdobył ponad 300 tysięcy obserwujących! Dzięki swojej kreatywności zyskał ogromne zasięgi i stał się jednym z chętniej obserwowanych twórców w muzycznej aplikacji. Kluczem do sukcesu w jego karierze okazało się tworzenie trendów, w których raper tworzy przeróżne nawijki.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Kim jest EdzioRap?

Edzio Rap to tak naprawdę 26-letni Piotr Bylina. Mężczyzna jest raperem, który tworzy własne kawałki, ale internauci kojarzą go także z muzycznej aplikacji TikTok. To właśnie w tym miejscu pojawiają się jego kreatywne filmiki połączone z przyjemnym rapem. Edzio stworzył między innymi TikToki takie jak: Jak wstają użytkownicy Androida i Apple, Wygrana kłótnia z dziewczyną, Miesiąc w związku, a nawet muzycznie zamówił najnowszy zestaw Maty, który stał się hitem w popularnej sieciówce z jedzeniem typu fast food. Poniżej możecie zobaczyć, jak Edzio daje czadu na TikToku. Te filmiki poprawiają humor!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze