Ten cover hitu Malumy doprowadzi was do łez. Powstał w bardzo szczytnym celu!

Dzieci z rzeszowskiego szpitala | Maluma
Autor: YouTube

Dziś sposobów na znalezienie pomocy jest, na szczęście, bardzo dużo. Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej skutecznych jest nagranie autorskiej interpretacji któregoś z wielkich hitów. Kilka dni temu w sieci pojawił się wyjątkowy cover utworu latynoskiego wokalisty Malumy. Wyjątkowy, ponieważ mający na celu pomoc dzieciom znajdującym się na oddziale onkologicznym. Więcej na ESKA.pl.

Maluma - ten cover piosenki Corazon na pewno wzruszy cię do łez! Rzeszowscy ratownicy medyczni, którzy regularnie zamieszczają na swoim kanale covery popularnych hitów sięgnęli po utwór z repertuaru latynoskiego wokalisty. Pogodna i wpadająca w ucho piosenka tym razem posłużyła jako narzędzie do zwrócenia uwagi na to, jak ważna jest natychmiastowa pomoc. Do nagrania polskiej wersji utworu z całkowicie zmienionym tekstem zaangażowano dzieci walczące na co dzień z nowotworami. W teledysku do Życia rajd, bo tak zatytułowano ten wzruszający cover, występują bohaterowie, którzy niezwłocznie potrzebują wsparcia w walce z ciężką chorobą.

- Przede mną chcieli ukryć ją - niebywałą diagnozę złą, tak złą - śpiewa w coverze jedna z zaangażowanych w jego powstanie wokalistek.

Cały tekst utworu powstał z perspektywy dziecka, które dowiaduje się o tym, że jest chore.

- Najpierw powiedzieli mamie. Na stres w szpitalu przygotowała mnie - dośpiewuje inna.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Maluma - cover w szczytnym celu

Wideo od razu spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem internautów, którzy docenili włożoną w jego powstanie pracę i udostępnili u siebie, by jego przekaz dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. PASSIO Poland nagrali cover, by zwrócić uwagę na to, w jaki sposób można pomóc potrzebującym dzieciom. Jednym z nich jest zakup cegiełki. Szczegóły na stronie: dajesz.com.pl/wez-czapaka-i-pomoz-nam-pokonac-raka i w opisie do teledysku.

Nagranie na swoim profilu udostępnił nawet sam tour menadżer Malumy - Renelio Perez.

Najnowsze