Ten 10-latek stworzył muzyczną książkę do nauki alfabetu! Takiego hitu świat nie widział już dawno

Chłopiec czyta
Autor: Pixabay.com

Ten 10-latek zaskoczył cały świat! Kiedy jego rówieśnicy grali w gry na komputerze, on stworzył muzyczną książkę do nauki alfabetu! Co ciekawe, jego dzieło nie zachęca tylko i wyłączenie do nauki literek, ale także do przyswojenia wiedzy na temat znanych muzycznych zespołów.

Ten 10-latek rozłożył wszystkich na łopatki! Jude Evans, ponieważ tak nazywa się właśnie bohater naszego artykuły jest niekwestionowanym fanem nauki i muzyki w jednym! Chłopczyk ma dopiero 10 lat, a zdążył już 5 razy być na światowym festiwalu Coachella, który jak wiemy jest odzwierciedleniem tego, co muzycy i fani kochają najbardziej z całego serca. Trwający wciąż lockdown i pandemia koronawirusa zatrzymała świat w bezruchu na bardzo długi czas, jednak 10-latek postanowił wyjść trudnościom na przeciw. Chłopiec stworzył własną, autorską książkę muzyczną do nauki alfabetu, która ma na celu uczyć najmłodszych liter, a co więcej edukować ich także z dziedziny muzyki. Dlaczego? Oprócz standardowego alfabetu i kolorowych ilustracji, w książce znajdują się także krótkie informacje dotyczące różnych zespołów. - Kocham muzykę bardziej niż cokolwiek innego. Kiedy byłem mały, mniej więcej w twoim wieku, zapytałem tatę, czy istnieje książka z alfabetem o zespołach, które lubię i czy dowiem się z niej, skąd pochodzą. Nie mogliśmy takiej znaleźć, więc postanowiłem napisać taką sam - czytamy we wstępie jego autorskiego dzieła. 

10-latek stworzył muzyczną książkę

Muzyczna książka do nauki alfabetu składa się z 26 kolorowych ilustracji, które przedstawiają każdą literę z alfabetu. Co więcej, każda z nich ma przypisany dany zespół, który jest jednym z bardziej lubianych przez młodego twórcę. Książkę Judeą można zakupić w internecie za niecałe 70 zł. 

Gwiazdy, na których koncertach musisz być
Najnowsze