Telewizor idealny do gamingu! Oto 6 cech, dzięki którym granie jest jeszcze lepsze!

2021-09-03 15:13 Materiał sponsorowany
Graj na telewizorze LG OLED evo
Autor: LG Polska

Coraz częściej wirtualny świat miesza się z rzeczywistością. Chociażby za sprawą gier sportowych, gdzie zawodnicy wyglądają, jakby byli prawdziwi a ekscytująca rozgrywka i rywalizacja odbywała się w aktualnym czasie! Chcesz przenieść się na trybuny stadionu albo zostać żołnierzem z najsilniejszej armii? Teraz granie jest jeszcze bardziej wciągające i elektryzujące! Przekonajcie się na własnej skórze poznając telewizor LG OLED idealny do gamingu!

Najżywsze kolory odwzorowujące rzeczywistość, wbijające w fotel efekty specjalne, szybkość reakcji, a do tego wszystkiego doskonały dźwięk powodujący gęsią skórkę. Stworzono telewizor zapewniający wejście do świata gier i zapewniający miejsca w pierwszym rzędzie podczas największych wydarzeń sportowych oraz muzycznych. To sprzęt, jakiego jeszcze nie było! Jakość obrazu w 4K teleportuje nas dosłownie do świata gry, tak, jak sami byśmy byli głównym bohaterem rozgrywki. Możesz stać się piłkarzem, kierowcą wyścigowym, a nawet żołnierzem potężnej armii. Co więcej LG OLED posiada ekran, który charakteryzuje się niską emisją niebieskiego światła. Co to tak naprawdę daje? Dzięki ograniczeniu światła niebieskiego oczy nie męczą się nawet po wielogodzinnym graniu!

Będę Grał w Grę - jak wziąć udział w akcji? Jak zgarnąć odjechane nagrody?

Mamy również dla Was lifehack, a tak naprawdę asa w rękawie, który pozwoli Wam zyskać przewagę nad innymi graczami, podczas zmagań w trybie online. Granie na telewizorze LG OLED daje przewagę nad innymi zawodnikami, dzięki krótkiemu czasowi reakcji telewizora, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Jakie jeszcze szczególne cechy posiada gamingowy telewizor LG OLED? Niewątpliwie jest jak dzieło sztuki, o czym możecie przekonać się poniżej.

LG I XBOX

LG OLED - telewizor idealny do grania

Obejrzeliście wideo, które umieściliśmy powyżej? To teraz już wiecie, że telewizor LG OLED to nieograniczone doznania, które sprawią, że poziom rozrywki i uniesień, w czasie grania w najbardziej wciągające gry, będzie na najwyższym możliwym poziomie. Kiedy spotykasz się z najlepszym telewizorem OLED w historii i najszybszą w historii konsolą Xbox Series X, to grozi Wam tylko jedno: bezkonkurencyjne zwycięstwo! Niespotykane dotąd efekty najlepiej odczuć na własnej skórze. Do wyboru są dwa modele. LG OLED48C1 z białą obudową, a także równie piękny LG OLED48C1 z czarną obudową

Będę Grał w Grę - nagrody. Co można wygrać w konkursie?

LG OLED - 6 najważniejszych cech

Telewizor gamingowy LG OLED odznacza się niezwykle szybkim czasem reakcji 1 ms, a obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Te funkcje umożliwiają oglądanie dynamicznej treści w wysokich rozdzielczościach oraz zapewniają płynną synchronizację grafiki, która daje realistyczne wrażenia i zwiększa szansę na odniesienie zwycięstwa. Jakie ważne cechy ma 48-calowy telewizor gamingowy LG OLED? Przekonajcie się, że to telewizor, jakiego jeszcze nie było!

  • Jakość obrazu: zapierające dech w piersiach kolory i kontrasty sprawią, że najbardziej lubiana przez Was gra będzie jeszcze lepsza!
  • Czas reakcji: Jeśli grasz na telewizorze LG OLED zyskujesz przewagę nad innymi zawodnikami dzięki krótkiemu czasowi reakcji telewizora, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. To doskonały telewizor do Twojego zestawu gracza.
  • Mniejsze zmęczenie oczu: telewizor LG OLED posiada certyfikat TUV-Eyesafe® poświadczający niski poziom emisji niebieskiego światła. Dzięki temu granie w gry będzie przyjemniejsze, a przede wszystkim dłuższe!
  • Dźwięk powodujący gęsią skórkę: kino w domu? Żaden problem! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku oglądanej na telewizorze treści i warunków otoczenia. W tym samym momencie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny.
  • Nagrody i rekomendacje: Telewizory LG OLED otrzymały liczne certyfikaty potwierdzające te korzyści. Wśród nich jest nagroda EISA, czyli Expert Imaging and Sound Association dla najlepszego telewizora gamingowego dla OLED48C1.
  • Funkcja optymalizacji gier: Gamingowy telewizor LG OLED posiada Optymalizator Gry, który automatycznie wykrywa, czy jest podłączona konsola i automatycznie dostosowuje ustawienia, by zapewnić najwyższy poziom rozgrywki. Dzięki Game Optimizer możesz włączać i wyłączać technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync, aby uzyskać wyraźniejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania obrazu.

Funkcja optymalizacji gier włącza optymalne ustawienia dla różnych gatunków gier, jak np. FPS, RPG i RTS. Wszystkie ustawienia obrazu i dźwięku są łatwo dostępne w jednym miejscu. Ponadto użytkownik może włączać i wyłączać technologie VRR, NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync™. Te zwiększone możliwości kontroli pozwalają na uzyskanie wyraźniejszego i płynniejszego obrazu bez opóźnień, zacinania i rozrywania. Zobaczcie zresztą sami, jakie to pomocne!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze