Teledysk Zeszyt rymów Tedego, wraca na Youtube w dobrej jakości. To w tym klipie debiutowały Sistars [WIDEO]

2020-11-20 15:02 Dominik Pajewski
Teledysk ''Zeszyt rymów'' Tedego, wraca na Youtube w dobrej jakości. To w tym klipie debiutowały Sistars [WIDEO]
Autor: Matriały prasowe Materiały prasowe

Niespełna 18 lat przyszło nam czekać na reedycję jednej z najważniejszych płyt w dyskografii TEDE, ale było warto! Album “3H: Hajs Hajs Hajs”, który dla wielu osób wyznaczył kierunek stylistyczny nowej fali hip hopu. Właśnie na kanał TEDEWIZJA pojawił się klip do utworu ''Zeszyt Rymów'', w którym debiutowały Sistars.

Niespełna 18 lat przyszło nam czekać na reedycję jednej z najważniejszych płyt w dyskografii TEDE, ale było warto! Album “3H: Hajs Hajs Hajs”, który dla wielu osób wyznaczył kierunek stylistyczny nowej fali hip hopu. Jakby tego było mało, razem z reedycją, na kanał TEDEWIZJA, trafi klip do numeru ''Zeszyt Rymów'' i to w odnowionej wersji. To właśnie w ty klipie debiutowały Sistars.

“3H: Hajs Hajs Hajs” - to pierwszy album wydany własnym sumptem przez Tedego w jego własnej wytwórni - Wielkie Joł. Album dopracowany pod każdym względem, na którym towarzyszyła mu elita ówczesnej sceny hip-hopowej: w pierwszym utworze usłyszymy duet Sistars, natomiast za produkcję płyty odpowiadają m.in.: O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam raper. Po latach od premiery, na kanale Youtube TEDEWIZJA, pojawi się klip ''Zeszyt Rymów'', w którym zadebiutowały Sistars

Wywiad z Ryfa Ri

LIMITOWANA WERSJA 3CD DOSTĘPNA TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY - ZAWIERA NIEPUBLIKOWANE DOTĄD NAGRANIA Z OKRESU POWSTAWANIA ALBUMU. KOLEKCJONERSKO ZAPAKOWANA W TŁOCZONĄ, LUSTRZANĄ OBWOLUTĘ.

  • LIMITOWANA WERSJA 3LP - 500 SZTUK NA 3 SREBRNO-CZARNYCH PŁYTACH WINYLOWYCH 180G!
  • LIMITOWANA WERSJA ALBUMU NA DWÓCH KASETACH ORAZ Z WYJĄTKOWĄ DLA TEJ WERSJI WYDANIA POLIGRAFIĄ, DOSTĘPNA TYLKO W PREORDERZE
  • LIMITOWANY BRELOK Z LEGENDARNYM LOGIEM Z OKŁADKI ALBUMU TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS (IDEALNIE NADAJE SIĘ DO KLUCZY DO FURY)
  • LIMITOWANY T-SHIRT DOSTĘPNY Z OKAZJI PREORDER REEDYCJI ALBUMU TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS!
Najnowsze