Teledysk Dody zablokowany! Gwiazda nie kryje frustracji

2021-07-22 14:04
Doda - Don't Wanna Hide
Autor: Mateusz Motyczyński (UMG)

Chociaż teledysk do piosenki Don't Wanna Hide został bardzo dobrze przyjęty przez internautów, a zamieszczony pod nim wskaźnik wyświetleń pokaże niedługo dwa miliony, to klipu na próżno szukać w telewizji przed 22:00. Doda nie kryje swojego oburzenia tym faktem. Gwiazda dała upust swoim emocjom na Instagramie.

Teledysk Dody do piosenki Don't Wanna Hide przekroczy niedługo dwa miliony wyświetleń. W wyreżyserowanym przez Olgę Czyżykiewicz klipie fani piosenkarki mogą zobaczyć, jak ich idolka wije się w skąpym ubraniu w rytm swojego tanecznego numeru. Okazuje się, że dla stacji muzycznych w Polsce to odrobinę za dużo. Za pośrednictwem Instagrama Doda podzieliła się z obserwatorami szokującym odkryciem, jakoby emisja jej teledysku Don't Wanna Hide została zablokowana przed godziną 22:00 ze względu na zawarte w nim sceny nagości. Artystka nie kryje swojego zdumienia zaistniałą sytuacją i zarzuca stosowanie podwójnych standardów. Na Instagramie piosenkarki pojawił się ostry wpis.

Pomiędzy brakiem logiki i konsekwencji w niepuszczaniu MOJEGO TELEDYSKU w tv przed 22 załączam ostre próby do tego bezeceństwa i perwersji. (…) Ocenzurujcie wszystkie tyłki w tv, w tym J.LO, który właśnie oglądam 🤷‍♀️ A nie, sorry, to US, czyli lepszy i można 🙄 - napisała oburzona.

Sonda
Czy nowy klip Dody jest rzeczywiście za mocny?

Doda - teledysk Don't Wanna Hide ocenzurowany

Za pośrednictwem story gwiazda wyznała, że czuje się pokrzywdzona zaistniałą sytuacją i poprosiła fanów o wsparcie dla jej najnowszego teledysku. Doda zachęciła wielbicieli do oglądania wideoklipu, by do końca tygodnia wygenerował on 2 miliony odsłon. Uda się? Wszystko w waszych rękach!

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze