Doda - Don't Wanna Hide

i

Autor: Mateusz Motyczyński (UMG)

Teledysk Dody zablokowany! Gwiazda nie kryje frustracji

2021-07-22 14:04

Chociaż teledysk do piosenki Don't Wanna Hide został bardzo dobrze przyjęty przez internautów, a zamieszczony pod nim wskaźnik wyświetleń pokaże niedługo dwa miliony, to klipu na próżno szukać w telewizji przed 22:00. Doda nie kryje swojego oburzenia tym faktem. Gwiazda dała upust swoim emocjom na Instagramie.

Teledysk Dody do piosenki Don't Wanna Hide przekroczy niedługo dwa miliony wyświetleń. W wyreżyserowanym przez Olgę Czyżykiewicz klipie fani piosenkarki mogą zobaczyć, jak ich idolka wije się w skąpym ubraniu w rytm swojego tanecznego numeru. Okazuje się, że dla stacji muzycznych w Polsce to odrobinę za dużo. Za pośrednictwem Instagrama Doda podzieliła się z obserwatorami szokującym odkryciem, jakoby emisja jej teledysku Don't Wanna Hide została zablokowana przed godziną 22:00 ze względu na zawarte w nim sceny nagości. Artystka nie kryje swojego zdumienia zaistniałą sytuacją i zarzuca stosowanie podwójnych standardów. Na Instagramie piosenkarki pojawił się ostry wpis.

Pomiędzy brakiem logiki i konsekwencji w niepuszczaniu MOJEGO TELEDYSKU w tv przed 22 załączam ostre próby do tego bezeceństwa i perwersji. (…) Ocenzurujcie wszystkie tyłki w tv, w tym J.LO, który właśnie oglądam ?‍♀️ A nie, sorry, to US, czyli lepszy i można ? - napisała oburzona.

Sonda
Czy nowy klip Dody jest rzeczywiście za mocny?

Doda - teledysk Don't Wanna Hide ocenzurowany

Za pośrednictwem story gwiazda wyznała, że czuje się pokrzywdzona zaistniałą sytuacją i poprosiła fanów o wsparcie dla jej najnowszego teledysku. Doda zachęciła wielbicieli do oglądania wideoklipu, by do końca tygodnia wygenerował on 2 miliony odsłon. Uda się? Wszystko w waszych rękach!

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!