Teledysk do Your High Edyty Górniak - night version. Jest już nocna odsłona klipu! [VIDEO]

2014-06-06 9:32

Your High Edyty Górniak, a dokładnie teledysk do nowego singla Górniak, doczekał się nowej wersji. Your High (night version) to niespodzianka, jaką wokalistka uszykowała dla swoich fanów po  premierze pierwszej odsłony wideo do Your High. Czym się różni nocne wydanie Your High?

Teledysk do Your High (night version) - nowego singla Edyty Górniak jest już na YouTube! Po kontrowersyjnej wersji DAY, która zachwyciła niektórych fanów, a została oceniona jako wyjątkowo słaba produkcja przez innych wielbicieli talentu Edyty, mamy teraz odsłonę Your Hight w wersji NIGHT.

Zgadzacie się, że kobieta po zmierzchu staje się kimś innym... ? - czytaliśmy w wiadomości na FB gwiazdy z 1 czerwca. Oczekiwania były więc spore. W pierwszej wersji teledysku do Your High Edyta Górniak zaprezentowała się w naturalnej odsłonie emanując świeżą energią. Teraz jest znacznie bardziej seksownie i zadziornie...

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Jedno jest pewne, nowa wersja teledysku do Your High będzie kolejnym rozdziałem w nowym etapie kariery artystki, która oficjalnie porzuca wizerunek divy.

Najnowsze