Teledysk do It’s My Birthday will.i.am'a i Cody'ego Wise'a w stylu Vines już na ESKA.pl. Zobacz! [VIDEO]

2014-05-29 12:01

Nowy teledysk will.i.am'a do It's My Birthday z Codym Wisem to klip pełen gwiazd nagrywających Vines. Wideo to It's My Birthday w całości utrzymane jest właśnie w klimacie zabawnych filmików typu Vine. Zagraniczne media wróżą nagraniu viralową karierę. Nie ulega też wątpliwości, że nowy teledysk will.i.am'a to świeże zagranie!

Teledysk do It's My Birthday, czyli nowy teledysk will.i.am'a z Codym Wisem, zaliczył swoją premierę na YouTube 28 maja 2014 roku. Jednak to nie na YT wzbudził prawdziwą sensację. Wideo do It's My Birthday to hit w środowisku nagrywających Vines, bo to właśnie gwiazdy tej apki zostały zaproszone na plan zdjęciowy klipu. Co więcej, całość stylizowana jest na filmiki w stylu Vines.

Mamy więc dużo śmiesznych i absurdalnych czasami sytuacji. Podczas gdy na pierwszy rzut oka nowy teledysk will.i.am'a może wydawać się pełen amatorskich ujęć, dopiero po obejrzeniu go do samego końca wiemy, że wszystko trzyma się kupy i przedstawia historię dwóch szalejących w dniu swoich urodzin solenizantów.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy w Polsce?

Jeśli chodzi o sam kawałek It's My Birthday wydany na singiel pod tytułem po prostu Birthday, to najprawdopodobniej zapowiada kolejny etap w karierze producenta i kto wie - może również nową płytę. Dyskografię will.i.am'a zamyka krążek #willpower z takimi hitami jak This Is Love czy też Scream & Shout.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE