TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS: zapowiedziano specjalną reedycję drugiej solówki Tedego

2020-10-21 14:02 Dominik Pajewski
TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS: zapowiedziano specjalną reedycję drugiej solówki Tedego
Autor: Materiały prasowe

Niespełna 18 lat przyszło nam czekać na reedycję jednej z najważniejszych płyt w dyskografii TEDE, ale było warto! Album “3H: Hajs Hajs Hajs”, który dla wielu osób wyznaczył kierunek stylistyczny nowej fali hip hopu. Właśnie zapowiedziano specjalną reedycję w kilku wariantach.

“3H: Hajs Hajs Hajs” - to pierwszy album wydany własnym sumptem przez Tedego w jego własnej wytwórni - Wielkie Joł. Album dopracowany pod każdym względem, na którym towarzyszyła mu elita ówczesnej sceny hip-hopowej: w pierwszym utworze usłyszymy duet Sistars, natomiast za produkcję płyty odpowiadają m.in.: O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam raper. Z płyty “3H: Hajs Hajs Hajs” pochodzi legendarny utwór “Wielkie Joł”, będący swoistym hymnem wydarzeń związanych z działalnością Wielkie Joł. Wszystkie utwory pochodzące z płyty zostały poddane procesowi cyfrowego remasteringu, którego podjął się Sir Mich. Poligrafię wiernie nawiązującą do pierwowzoru wykonał Pan Zgrywus bazując na zdjęciach Tedego z okresu powstawania płyty autorstwa Rafała Wielgusa.

Na stronach sklepów www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl pojawił się specjalny preorder albumu w kilku wersjach! Warto dodać, że dzięki współpracy artysty z TIDAL każdy słuchacz, który kupi fizyczne wydanie albumu uzyska bezpłatny 90 dniowy dostęp do całkowitej biblioteki platformy w wariancie “TIDAL HiFi” umożliwiający odsłuch “3H: Hajs Hajs Hajs” w studyjnej jakości MASTER. Płyta poza wydaniem cyfrowym pojawi się w 3 formatach (winyl, kaseta, cd). Ilość egzemplarzy jest ograniczona, a największą uwagę przyciąga kolekcjonerski pakiet z wyjątkowymi gadżetami, który będzie dostępny wyłącznie przez 72h od startu przedsprzedaży w skład którego wchodzą:

LIMITOWANA WERSJA 3CD DOSTĘPNA TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY - ZAWIERA NIEPUBLIKOWANE DOTĄD NAGRANIA Z OKRESU POWSTAWANIA ALBUMU. KOLEKCJONERSKO ZAPAKOWANA W TŁOCZONĄ, LUSTRZANĄ OBWOLUTĘ.

  • LIMITOWANA WERSJA 3LP - 500 SZTUK NA 3 SREBRNO-CZARNYCH PŁYTACH WINYLOWYCH 180G!
  • LIMITOWANA WERSJA ALBUMU NA DWÓCH KASETACH ORAZ Z WYJĄTKOWĄ DLA TEJ WERSJI WYDANIA POLIGRAFIĄ, DOSTĘPNA TYLKO W PREORDERZE
  • LIMITOWANY BRELOK Z LEGENDARNYM LOGIEM Z OKŁADKI ALBUMU TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS (IDEALNIE NADAJE SIĘ DO KLUCZY DO FURY)
  • LIMITOWANY T-SHIRT DOSTĘPNY Z OKAZJI PREORDER REEDYCJI ALBUMU TEDE - 3H: HAJS HAJS HAJS!
Najnowsze