Team X jak Ekipa Friza? Wydają hit za hitem

2021-06-16 12:29 MK
Team X
Autor: YouTube/TEAM X

Team X poszli śladami Ekipy Friza i też mają w planach podbicie rynku muzycznego? Wygląda na to, że tak. Członkowie popularnego projektu regularnie zamieszczają w sieci nowe kawałki, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Właśnie ukazał się kolejny z nich. Posłuchajcie singla Palmy i drineczki.

Team X i Ekipa Friza mają ze sobą wiele wspólnego. Oba projekty cieszą się bardzo dużą popularnością w sieci i ewidentnie mają w planach podbicie rynku muzycznego. Już niebawem członkowie Ekipy zaprezentują swój hitowy debiutancki album Sezon 3, na którym znajdą się doskonale znane z YouTube'a hity 3KIPA, Zaebyście, Chill, Zygzak czy długo wyczekiwany efekt współpracy youtuberów z Roxie Węgiel w postaci kawałka Napad na bank. Wszystko wskazuje na to, że członkowie odświeżonego Teamu X również chcą pójść w ślady najpopularniejszej grupy na polskim YouTubie i regularnie zamieszczają na kanale teledyski zrealizowane do ich autorskich singli. Każdy z nich generuje miliony odsłon, a fani nie mają złudzeń, że z singla na singiel jest coraz lepiej. Najnowszy utwór projektu nosi tytuł Palmy i drineczki, a nakręcony do niego wideoklip, podobnie jak ten stworzony do All In, jest utrzymany w bardzo wakacyjnym klimacie.

Team X - piosenka

Choć członkowie Teamu X nie wspominali nic o wydaniu płyty, to niewykluczone, że mają w planach wydanie własnego longplaya. W ostatnim czasie projekt zaskakuje nowymi kompozycjami, które z miejsca trafiają na podium karty na czasie polskiego YouTube'a. Najnowszy z nich - Palmy i drineczki - wygenerował blisko milion odsłon w niespełna dobę. To się nazywa wynik! Obczajcie najnowsze wideo Teamu X i poczujcie ten wakacyjny vibe.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!
Najnowsze