Team X 2 tuż za Ekipą Friza! Ich nowa piosenka hitem wakacji 2021?

2021-06-02 11:36
Team X
Autor: YouTube/TEAM X

Team X nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości muzyczne. Na kanale projektu pojawił się wakacyjny wideoklip zrealizowany do singla All In. Teledysk z miejsca dostał się na kartę na czasie i w niespełna dobę wygenerował milion odsłon. Lepsi są tylko członkowie Ekipy Friza, których Zygzak został obejrzany już ponad 10 milionów razy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Ekipa Friza i Team X to dwa najpopularniejsze projekty na YouTubie. Internetowi twórcy docierają ze swoimi treściami do podobnej grupy odbiorców, a zamieszczane na ich kanale filmy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zarówno Ekipa, jak i Team X nie skupiają się jedynie na tworzeniu vlogów, ale od pewnego czasu zajmują się też podbijaniem polskiej sceny muzycznej. Ekipa Friza już niebawem zaprezentuje debiutancki album studyjny Sezon 3, który promują takie kawałki 3KIPA, ZAEBYŚCIE, CHILL oraz najnowszy - ZYGZAK. Członkowie Teamu X zdają się nie mieć w planach wydania własnej płyty, niemniej jednak regularnie zaskakują swoich fanów nowymi kawałkami i nakręconymi do nich teledyskami. Jako że zbliżają się wakacje, wchodzący w skład Teamu X youtuberzy stworzyli wakacyjny utwór All In. W niespełna dobę letni klip wygenerował milion odsłon, a fani projektu nie mają wątpliwości, że może to być hit tegorocznych wakacji.

Team X - nowa piosenka

Dzięki kawałkowi All In na pewno od razu poczujecie wakacje! Utrzymany w letnim klimacie teledysk spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów, czego dowodem jest drugie miejsce na karcie na czasie. Lepsza okazała się jedynie Ekipa Friza, której Zygzak od prawie tygodnia nie schodzi z samego szczytu notowania. Zrealizowany do singla wideoklip przekroczył właśnie 10 milionów odsłon. W pierwszą dobę wygenerował ich ponad 4 miliony.

Friz kiedyś i dziś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze