Te piosenki nuciliśmy wszyscy. TOP 10 najlepszych piosenek z bajek

2022-01-17 12:21
Król Lew
Autor: EAST NEWS

Oto piosenki z filmów animowanych, które znają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Towarzyszyły nam w dzieciństwie, a czasem nawet wracamy do nich dzisiaj. Przypomnijmy sobie utwory z popularnych bajek, które kiedyś śpiewaliśmy na okrągło!

TOP 10 piosenek z bajek, które stały się popularne. Utwory z bajek często wpadają w ucho, a niektóre z nich po latach zyskały nawet status kultowych. Niektóre bawią, są bardzo energiczne, a inne melancholijne i sentymentalne. Dzisiaj przypomnimy sobie piosenki nie tylko z czołówek, ale również te, które były śpiewane przez bohaterów animowanych produkcji. Wszyscy pamiętamy "Wyginam śmiało ciało" Króla Juliana, czy nieśmiertelną "Hakuna Matatę" w wykonaniu Timona i Pumpy. Te hity viralowo rozprzestrzeniały się po sieci i chyba nie ma osoby, która by nie znała tych szlagierów. Wybraliśmy 10 najlepszych utworów, których tekst pamiętamy doskonale nawet dzisiaj.

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze