Te imiona noszą najwięksi kłamcy. Oszustwo to w ich przypadku dar!

i

Autor: CANVA

Te imiona noszą najwięksi kłamcy. Oszustwo to w ich przypadku dar!

2023-02-02 12:56

Prawdziwi oszuści znajdują się pośród nas. Odnalezienie ich jest nie lada wyzwaniem, w końcu nigdy nie odkrywają swoich kart. A co jak powiemy Wam, że istnieje sposób, w który można znaleźć kłamcę? Okazuje się, że jest nim nic innego, jak imię. Oto te, które najczęściej noszone są przez krętaczy. Lepiej na nich uważaj!

Nie od dziś wiadomo, że imię może mieć ogromne znaczenie w życiu każdego człowieka. W końcu to pewnego rodzaju sposób identyfikacji, a dodatkowo wizytówka. W niektórych przypadkach bardzo trafnie określa cechy charakteru czy też sposób usposobienia. Okazuje się, że to nie wszystko. Za jego pomocą z łatwością można rozpoznać nałogowego kłamcę. Choć takie osoby zwykle doskonale się kryją, ich odnalezienie staje się znacznie łatwiejsze, gdy pozna się pewne istniejące zależności. Oto imiona osób, które najczęściej motają i kręcą, a znajomość z nimi może być przepełniona intrygami rodem z opery mydlanej!

Te imiona noszą osoby z najlepszym charakterem. Nie da się ich nie lubić!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Te imiona noszą najwięksi kłamcy

Te imiona noszone są przez mężczyzn, którzy nie mają oporów przed kłamaniem. Przejawiają to na różne sposoby. Już teraz możesz ich zidentyfikować znacznie szybciej!

  • Dominik

Dominik może być określony mianem kłamcy idealnego. Ten mężczyzna nigdy nie daje poznać po sobie, jakim człowiekiem jest tak naprawdę. Oszukuje i manipuluje wszystkimi dookoła. Robi to z egoistycznych pobudek. W ten sposób osiąga zamierzone sobie cele!

  • Karol

Mężczyzna o imieniu Karol jest mistrzem w przekręcaniu faktów. Ten sprytny zabieg pozwala mu dostać się na same szczyty. Z każdej historii potrafi wynieść jakieś korzyści dla siebie. Przyłapanie go na tym dosłownie graniczy z cudem!

  • Michał

Michał jest niezwykle wrażliwą osobą, przepełnioną empatią i miłością do świata. Tym bardziej ciężko uwierzyć w to, jak świetnie wychodzi mu oszukiwanie. Mimo to niezbyt często ucieka się do tych sztuczek, gdyż potem dręczą go wyrzuty sumienia.

Nowoczesne imiona 2023. Są idealne, aby nadać je dzieciom!

Te imiona noszą największe kłamczuchy

Tak nazywają się największe kłamczuchy. Oto kobiety, które nie cofną się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel!

  • Roksana

Roksana jest świetna w koloryzowaniu tego, co mówi. Ze wszystkiego potrafi zrobić straszny dramat, a ludzie wierzą w każde jej słowo. Mistrzyni rozbijania związków, przyjaźni i doskonała manipulatorka. Nigdy nie żałuje popełnianych przez siebie złowrogich czynów.

  • Weronika

Weronika jest w stanie zrobić wszystko dla swoich bliskich. Właśnie dlatego tak często ucieka się do kłamstwa. Nie podziela zdania, że nawet najgorszą prawdę należy wyznać. Choć nie chce nikogo zranić, zwykle w ten sposób kończą się jej małe podstępy.

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jakie jest znaczenie imienia Nina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE