Gwiazdy

Te celebrytki i gwiazdy programów urodzą w 2024 roku. W nadchodzących miesiącach czeka nas baby boom! Nie tylko Sandra Kubicka i Ania z "Rolnik szuka żony"

W 2024 roku kilka znanych celebrytek oraz uczestniczek telewizyjnych show powita na świecie potomka. W święta radosną nowiną o ciąży pochwaliła się między innymi Sandra Kubicka. W tym samym czasie Polska dowiedziała się, że dziecka spodziewa się również Ania z "Rolnik szuka żony". Które gwiazdy także urodzą w 2024 roku?

Spis treści

  1. Ciąże gwiazd
  2. Sandra Kubica jest w ciąży! Wraz z Baronem zdradzili płeć maleństwa 
  3. Ania z "Rolnik szuka żony 10" urodzi w 2024 roku 
  4. Te gwiazdy urodzą w 2024 roku 

Ciąże gwiazd

Wiadomości o ciąży znanych celebrytek czy gwiazd programów TV są zawsze głośno komentowane. Fani szczególnie mocno cieszą się, gdy ich ulubienica po raz pierwszy spodziewa się dziecka. Z niecierpliwością czekają na jak najwięcej informacji na temat płci czy terminu porodu, obserwując na zdjęciach rosnący brzuszek. 

W drugiej połowie 2024 roku kilka znanych kobiet ogłosiło światu dobrą nowinę. To oznacza, że w 2024 roku czeka nas kolejny baby boom! 

Czytaj także: Gwiazdy, które urodziły w 2023 roku. Nie tylko Lil Masti i Wersow zostały mamami

Sandra Kubica jest w ciąży! Wraz z Baronem zdradzili płeć maleństwa 

W Święta Bożego Narodzenia 2023 wieścią o ciąży pochwaliła się modelka i influencerka Sandra Kubicka. Ona i jej ukochany, Baron, niedawno się zaręczyli, a już ogłosili fanom, że niebawem zostaną rodzicami! Sandra wstawiła do sieci zdjęcie, na którym trzyma się za zaokrąglony brzuszek. Zdradziła także, że nosi pod sercem synka. Pod fotografią posypała się lawina komentarzy z gratulacjami! 

Ania z "Rolnik szuka żony 10" urodzi w 2024 roku 

Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziecko, także syn, Ani i Jakuba z 10. edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka i jej ukochany poznali się w programie, a podczas finału ogłosili, że traktują siebie bardzo poważnie. W świątecznym odcinku podzielili się z fanami radosną nowiną o ciąży! Wiosną na świat przyjdzie synek, który będzie miał trójkę przyrodniego rodzeństwa (Jakub ma już troje dzieci). 

Czytaj także: Ania jest w ciąży, a fani grzmią! "Nie za szybko?"

Te gwiazdy urodzą w 2024 roku 

Okazuje się, że na początku 2024 roku powiększy się jeszcze kilka znanych rodzin. W maju 2024 roku na świecie pojawi się dziecko znanej z programu „40 kontra 20” Katarzyny Kilanowskiej. Gwiazda niedawno wyszła za mąż, a w te święta zapozowała do zdjęcia z ukochanym i trójką jego dzieci oraz... zdjęciem z USG. 

Tak, dobrze widzisz! W następne Święta Bożego Narodzenia będzie nas 6! - napisała. 

Zobacz w galerii, które celebrytki i gwiazdy telewizyjnych programów zostaną mamami w 2024 roku! 

Wszystkie kobiety Barona. Muzyk Afromental spotykał się z samymi pięknościami!

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol