Taylor Swift dołącza do TIDAL. Sprawdź, kiedy rusza nowa platforma muzyczna Jaya Z [VIDEO]

2015-03-26 14:49
Taylor Swift
Autor: fot. Bulls Taylor Swift

Taylor Swift dołącza do nowej platformy muzycznej TIDAL. Serwis streamingowy należący do rapera Jay Z w swoim katalogu zawiera dyskografię autorki hitu Shake It Off. Kiedy rusza Tidal? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Taylor Swift dołącza do nowej platformy muzycznej TIDAL. Serwis streamingowy należący do rapera Jay Z w swoim katalogu zawiera całą dyskografię autorki hitu Shake It Off poza jej najnowszą płytą 1989. Od kiedy będzie można posłuchać muzyki Taylor Swift na TIDAL? Nowy serwis muzyczny startuje już 30 marca 2015 roku.

Miłośnicy muzyki, którzy chcą sprawdzić, jak działa TIDAL, mogą bezpłatnie korzystać z serwisu przez 7 dni. Późniejszy dostęp do platformy jest płatny. TIDAL przejął inny serwis muzyczny WiMP i ma w sumie w swojej ofercie 25 milionów utworów. Koszt dostępu do tych zbiorów kosztuje 19,99 dolarów miesięcznie.

TIDAL ma się różnić od innych serwisów streamingowych dodatkowymi treściami tworzonymi przez dziennikarzy muzycznych, dostępem do materiałów wideo, sesjami w studio i innymi ekskluzywnymi materiałami. Nowa platforma chwali się też najwyższą jakością dźwięku spośród wszystkich serwisów streamingujących muzykę.

Wychodzi na to, że Taylor Swift lubi streaming muzyki, ale po prostu nie lubi Spotify. ;)

Macie zamiar wypróbować serwis Tidal?

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze