Tatiana Kopala - finalistka The Voice Kids IV czaruje głosem. Nowa piosenka hitem?

2022-08-05 13:33
Tatiana Kopala - Zawijaj Się
Autor: materiały prasowe

Podopieczna Cleo w The Voice Kids IV oraz laureatka wielu konkursów wokalnych prezentuje swój najnowszy HIT, który już przed premierą cieszył się ogromnym zainteresowaniem na platformach społecznościowych.

Tatiana Kopala jest laureatką wielu konkursów wokalnych, wojewódzkich oraz krajowych. W tak młodym wieku może pochwalić się też zajęciem pierwszego miejsca w Plebiscycie Talent Roku (woj. Łódzkie) Czy wygraną konkursu wokalnego we Włoszech. Młoda Artysta, której zamiłowaniem jest śpiew oraz taniec ma również, wiele innych talentów. Tatiana dzięki ogromnemu wsparciu rodziny ma możliwość rozwijać swoje pasje w muzyce. Oprócz tego, że jest wybitnie uzdolnioną wokalistką, potrafi również grać na skrzypcach, pianinie czy na ukulele.

Nowości Muzyczne 2022: Natalia Szroeder i Daria Zawiałow zaskakują fanów!

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Tatiana Kopala z nowym utworem! Zawijaj Się, to mix kolorowych dźwięków. Klubowy bit i delikatny głos 12-letniej artystki z Bełchatowa, to recepta na dobrą zabawę. Właśnie tym kierowała się młoda gwiazda tworząc ten utwór. Popularność Tatiany wzrasta, a co za tym idzie jej media społecznościowe również pną się w górę. Przedpremierowo, do zaledwie kilkunastosekundowego urywka, filmiki na platformie TikTok zdążyło nagrać wielu fanów, pokazując tym samym z jak dobrym odbiorem spotkał się Zawijaj Się.

Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

Chciałabym, aby ten utwór dotarł przede wszystkim do moich rówieśników i osób, które spotkały się z hejtem. Pragnę, by nie przejmowali się tym i zawsze byli sobą. Przede wszystkim chcę, aby ten utwór wpadł w ucho każdemu i wzbudzał pozytywne emocje!

Tatiana Kopala - Zawijaj Się

Tatiana Kopala zapytana o powód powstania tej kompozycji, odpowiedziała bez zawahania, że jest to odzwierciedlenie przeżyć osobistych, które towarzyszyły wzięciu udziału w talent show.

Utwór zrodził się w trakcie mojej wizyty w Studio Avant i mojego spotkania z Jeremim Sikorskim. Dużo rozmawialiśmy o moich własnych przeżyciach jako nastolatki. Zwłaszcza moich doświadczeniach w relacjach z niektórymi koleżankami, które uległy zmianie po moim występie w programie telewizyjnym The Voice Kids.

Możemy pogratulować i być pełni podziwu dla Tatiany, że w tak młodym wieku udało się jej już tyle osiągnąć! Jak zapewnia - nie zamierza zwalniać i w planach ma wydanie własnej płyty oraz koncertowanie na dużych scenach. Jej muzycznym marzeniem byłoby nagranie duetu z Sanah, Bryską lub z jej ukochaną opiekunką z The Voice – Cleo. Taki duet bez wątpienia, mógłby porwać całą Polskę! Czekamy zatem na rozwój kariery młodej wokalistki, a tymczasem zachęcamy do odsłuchu oraz oglądania teledysku Zawijaj się.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze