Nowości Muzyczne 2022: Natalia Szroeder i Daria Zawiałow zaskakują fanów!

2022-08-07 14:17
Nowości Muzyczne 2022: Natalia Szroeder i Daria Zawiałow zaskakują fanów!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2022: Natalia Szroeder i Daria Zawiałow zaskakują fanów!

Czyj sen dziś śnisz, czyli tytuł nowej piosenki, pod którą podpisują się dwie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Natalia Szroeder i Daria Zawiałow to z pewnością duet, na który czekali słuchacze muzyki alternatywnej w Polsce. Subtelne i zarazem charyzmatyczne głosy artystek w singlu Czyj sen dziś śnisz? uzupełniają się w znakomity sposób. To utwór o tęsknocie, zatraceniu się w chwili. Utwór to symboliczne zamknięcie pracy z płytą Natalii Szroeder - Pogłos. To uzupełnienie tego, co Natalia jeszcze chce zawrzeć w "pogłosowej" historii.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Album Pogłos to drugi album Natalii Szroeder. Krótko po premierze płyta pokryła się Złotem. Single promujące wydawnictwo również uzyskały wyróżnienia - Złoto (Przypływy feat. Ralph Kaminski, Para) oraz Platyna (Powinnam?)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze