Ewelina Lisowska i Tomasz Barański

i

Autor: fot. wbf Taniec z Gwiazdami: Ewelina Lisowska i Tomasz Barański - wygrają 4. edycję?!

Taniec z Gwiazdami: Ewelina Lisowska i Tomasz Barański - wygrają 4. edycję?!

2015-11-13 12:20

Finał Tańca z Gwiazdami zapowiada się bardzo emocjonująco. Ostatni odcinek tej edycji odbędzie się już dziś, 13 listopada! Ewelina Lisowska, która jest faworytką telewidzów zdradziła, że bardzo chciałaby wygrać program. Ma szanse? Zagłosujcie w naszej sondzie! 

Ewelina Lisowska w finale Tańca z Gwiazdami to niespodzianka! Przypomnijmy, że piosenkarka jeszcze nie tak dawno odpadła z programu, po czym niespodziewanie do niego wróciła. Wszystko za sprawą kontuzji, która wykluczyła z rywalizacji Annę Cieślak. Od tego czasu zaskakuje swoimi umiejętnościami tanecznymi. W ostatecznej walce o Kryształową Kulę, Ewelina Lisowska i Tomasz Barański zmierzy się z parą: Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska.

Ewelina Lisowska w finale

Piosenkarka, która znana jest z anteny Radia ESKA, nie spodziewała się, że dotrze do wielkiego finału programu "Taniec z Gwiazdami". Gwiazda zdradziła, że jej marzeniem jest taniec, którym zainauguruje wiosenną edycje programu. A taką możliwość da jej zwycięstwo w show. Ewelina Lisowska uważa, że jest to jej jedyna motywacja. Czy okaże się ona kluczowa w walce o Kryształową Kulę? 

Dla partnera Eweliny Lisowskiej to drugi występ w finale Tańca z Gwiazdami. Poprzednim razem o Kryształową Kulę walczył z Tatianą Okupnik. Za zwycięstwo w show uczestnicy otrzymają nagrodę pieniężną: 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla partnera.

Taniec z Gwiazdami - Finał

To już dziś, 13 listopada dowiemy się, kto wygrał 4. edycje Tańca z Gwiazdami. Rywalizacja dwóch par rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie. A kto Waszym zdaniem zasłużył na zwycięstwo? Dajcie znać w naszej sondzie:

Ranne Ptaki gwarantują dobry humor przez cały dzień! Sprawdź i wygraj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE