Taniec z Gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska - z kim zatańczy? Popkiem czy Antkiem Smykiewiczem?

2018-01-19 12:03
Taniec z Gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska - z kim zatańczy? Popkiem czy Antkiem Smykiewiczem?
Autor: Fot. YouTube/TRICOLORS Agnieszka Kaczorowska - otwarcie jej szkoły tańca

Taniec z Gwiazdami 8 rodzi bardzo duże emocje. Na scenie zobaczymy wiele gwiazd w towarzystwie najlepszych tancerzy. Kontrowersje budzi też Agnieszka Kaczorowska. Z kim wystąpi? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl.

Taniec z Gwiazdami 8 będziemy mogli na antenie Polsatu oglądać wiosną 2018. Niektórzy uczestnicy już rozpoczęli ostre treningi, inni planują je dopiero od lutego. Na scenie zobaczyć będziemy mogli celebrytów, muzyków i aktorów. Największe emocje budzą oczywiście Popek Monster i Antek Smykiewicz. Informacja o występie pierwszego z tych panów wzbudziła w sieci prawdziwą burzę. 

Popek w Tańcu z Gwiazdami: już trenuje, ale… nie z Kaczorowską!

Autor: brak danych

  Popek w Tańcu z Gwiazdami to informacja, która ucieszyła, ale jednocześnie zaskoczyła wielu fanów rapera. W końcu zobaczą oni swojego ulubionego artystę w zupełnie nowej roli! Wiemy, że Paweł Mikołajuw jest już po pierwszych próbach i ćwiczeniach na p

Popek w Tańcu z Gwiazdami - z kim zatańczy?

Internauci podzielili się wyjątkowo nie na dwa, a aż trzy obozy. Niektórzy uważają, że to kiepski chwyt Polsatu by przyciągnąć publikę. Drugich sytuacja bawi, program chcą obejrzeć, bo spodziewają się naprawdę zabawnych przeżyć. Inni nie mogą się już doczekać występu tej kontrowersyjnej postaci ze świata muzyki. Przypominamy, że Popek ostatnio zmienia swój wizerunek. Czy Taniec z Gwiazdami mu w tym pomoże? Pierwsze doniesienia brzmiały, że Popek Monster tańczył będzie z Agnieszką Kaczorowską, chociaż on tego nie potwierdzał, mówił o treningach z kim innym. Teraz wiemy już, że Kaczorowska na pewno nie będzie jego partnerką. 

Taniec z Gwiazdami - z kim tańczy Antek Smykiewicz? 

Wykonawca hitu 'Pomimo burz' swoje treningi do 8 edycji Tańca z Gwiazdami rozpocznie już w lutym. To właśnie z nim zatańczy piękna Agnieszka Kaczorowska. 'Twoje Imperium' donosi również, że treningi te będą odbywać się w jej szkole tańca. Kaczorowska w ten sposób chce ją szerzej wypromować. Czy uda im się zdobyć kryształową kulę i nagrodę pieniężną? Zobaczymy już wkrótce. 

Littlemooonster96 - Taniec z Gwiazdami odkryje jej nowy talent?

Autor: brak danych

  Littlemooonster96 jest jedną z najpopularniejszych polskich vlogerek. Angelika Mucha na swoim youtube'owym kanale porusza tematy blogowe, mówi o urodzie i często poleca swoje ulubione kosmetyki. Młoda gwiazda internetu jest wielką fanką Justina Biebera. Czy już w

 

Najnowsze