Taniec z Gwiazdami 2019 - UCZESTNICY zestresowani przed pierwszym odcinkiem!

2019-09-12 12:50 RW
Taniec z Gwiazdami 2019 - UCZESTNICY zestresowani przed pierwszym odcinkiem!
Autor: fot. https://www.facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat/

Walka o Kryształową Kulę w czasie Tańca z Gwiazdami 10 rozpocznie się 13 września 2019! Na parkiecie już od pierwszego odcinka będzie lśnić od gwiazd. Pojawi się m.in. Reni Jusis, Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan, Damian Kordas, Akop Szostak czy gwiazda Radia ESKA i ESKA TV, Ola Kot. Kto z nich stresuje się najbardziej? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Taniec z Gwiazdami 2019 - jedni uczestnicy nie śpią, inni zapominają o krokach lub dostają paraliżującej tremy. A wszystko to przez zbliżający się pierwszy występ na żywo w Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Kto zabłyśnie na parkiecie, a komu z nerwów nogi odmówią posłuszeństwa? Z uwagą będziemy śledzimy pierwsze postępy gwiazd 10. edycji programu.

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Za nimi kilka tygodni treningów, podczas których nie tylko poznawali podstawowe kroki wszystkich tańców towarzyskich ale i uczyli się choreografii na swój pierwszy występ. Powoli na sali treningowej otwierali się przed swoimi tanecznymi partnerami i zaczęli czerpać radość z tańca. Jednak gdy w tym tygodniu po raz pierwszy spotkali się na próbach w studio telewizyjnym Tańca z Gwiazdami, w otoczeniu kamer i przy orkiestrze na żywo, większość z nich dopadł najzwyczajniejszy strach.

- Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki

- mówił przejęty Rafał Szatan po zejściu z parkietu. Nie mniejsze nerwy towarzyszyły Joannie "Rudej' Lazer.

- Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam...

- opowiadała piosenkarka, zaś popularny aktor kabaretowy Adam Małczyk przyznał, że przez całą próbę drżały mu ręce z emocji. Zupełnie inaczej na próby w studio zareagowała Magda Bereda. Taniec na słynnym parkiecie show dodał jej skrzydeł i ślicznej wokalistce uśmiech nie schodził już z ust do końca dnia. Na szczęście wszystkie gwiazdy 10.edycji Tańca z Gwiazdami mogą liczyć na wsparcie swoich tanecznych partnerów, którzy nie tylko służą im radą ale i otaczają opieką, by dodać im otuchy przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Już jutro wieczorem zobaczymy jak nasze gwiazdy radzą sobie z jive'm, cha-chą, tangiem czy walcem. Kto zgarnie najwięcej punktów? I czy jakaś para będzie musiała opuścić program już po pierwszym występie? Tego dowiemy się już jutro!

DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI – w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat

Najnowsze