Taniec z Gwiazdami 2019 - odcinek 8. Piosenki, do których zatańczą uczestnicy show

2019-11-04 14:11 kw
Taniec z Gwiazdami 10, odc. 7
Autor: WBF

Trwa właśnie dziesiąta edycja uwielbianego programu Taniec z Gwiazdami. O zwycięstwo walczy już tylko kilka par. Nadal możemy podziwiać taneczne umiejętności Moniki Miller, Barbary Kurdej-Szatan, Magdy Beredy, Damiana Kordasa oraz Sandry Kubickiej. Przed nami ósmy odcinek show, w którym gwiazdy zatańczą do filmowych przebojów. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl, jakie piosenki usłyszymy w najbliższej odsłonie programu.

Taniec z Gwiazdami 2019 - odcinek 8. Piosenki, do których zatańczą uczestnicy show mogą zainteresować wszystkich fanów programu. Taniec z Gwiazdami to uwielbiane show, w którym widzowie mogą oglądać przedstawicieli świata show-biznesu, prezentujących swoje taneczne umiejętności. W dziesiątej edycji programu występy gwiazd ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Według telewidzów, najlepiej na parkiecie radzą sobie: Sandra Kubicka, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Bereda, Damian Kordas oraz Monika Miller i to oni nadal walczą o zwycięstwo w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. W najbliższym, ósmym odcinku show, gwiazdy zatańczą do największych przebojów filmowych. Wzruszający do łez hit z filmu Uwierz w ducha, gorące latynoskie rytmy z Desperado, oskarowy Shallow Lady Gagi czy romantyczne, muzyczne wspomnienie z Dziennika Bridget Jones? Który z tych utworów jest najpiękniejszy? Na szczęście nie musimy wybierać. Wszystkie te filmowe przeboje oraz kilka innych usłyszycie w 8 odcinku Tańca z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami - odcinek 8

Tym razem uczestnicy show zaprezentują się nam w utworach wielkich kinowych hitów. Każda para wykona po dwa tańce. Sandra Kubicka zmierzy się z walcem w przeboju z 50 twarzy Greya, ale także przeobrazi się w tangu w czarnego łabędzia. Barbara Kurdej - Szatan po raz kolejny popłynie w walcu, ale pokaże także swoją ciemną stronę w pirackim paso doble z Piratów z Karaibów. Monika Miller zamieni się w Umę Thurman z Pulp Fiction, a potem odsłoni swoją duszę w tańcu współczesnym do utworu z filmu Narodziny gwiazdy. 

Zobaczymy także, jak Damian Kordas przeobraża się w namiętnego Antonia Banderasa, a Magdalena Bereda tańczy… Bollywood! Może ten słynny hinduski taniec sprawi, że młodziutka piosenkarka w końcu zdobędzie nieco wyższe noty od surowej Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego? To jednak nie koniec niespodzianek. Na parkiet słynnego show powróci także jedna z byłych uczestniczek. W jakiej roli? O tym przekonacie się już w piątek, oglądając 8 odcinek najpopularniejszego show na świecie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami!

Najnowsze