Taniec z Gwiazdami 2019 odc. 6: takich niespodzianek w programie nie było od dawna!

2019-10-19 11:58 aw
Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF

Za nami już 6 odcinek nowej edycji Tańca z Gwiazdami, który zarazem był jubileuszowym, 100 odcinkiem programu. Takich emocji w tanecznym show Polsatu nie widzieliśmy od dawna! Na widzów czekało mnóstwo niespodzianek, a jedną z nich była... ocena Iwony Pavlović! Która para wypadła najlepiej, a komu tym razem nie dopisało szczęście?

Taniec z Gwiazdami 2019: w odcinku szóstym na parkiecie zobaczyliśmy sześć par. Każda z nich zaprezentowała dwa tańce. Bardzo duże utrudnienie spotkało Sandrę Kubicką - jej partner, Adam Adamonis doznał poważnej kontuzji, przez co nie dał rady towarzyszyć modelce na parkiecie. Sandrze partnerował Wojtek Jeschke.

Taniec z Gwiazdami 2019: odcinek 6 pełen zaskoczeń

18 października Taniec z Gwiazdami miał swój jubileusz - Polsat wyemitował 100 odcinek. Z tej okazji na widowni znalazły się gwiazdy poprzednich edycji, które na nowo mogły przeżyć te niezwykłe emocje. Wszyscy mocno trzymali kciuki za Sandrę, jednak jej nowy partner stanął na wysokości zadania - para otrzymała 10 punktów od samej Iwony Pavlović!

W drugiej turze pary walczyły ze sobą w pojedynkach. Znakomita Ola Kot, która z odcinka na odcinek radzi sobie lepiej, wraz z partnerem, Tomaszem Barańskim, pokonali Magdę i Kamila. Z kolei Basia Kurdej-Szatan w pojedynku okazała się lepsza od Sandry Kubickiej, a Damian i Janja pokonali Monikę i Jana. W ostatecznych wynikach wygrali Basia i Jacek, zyskując 30 punktów. Najsłabiej wypadli Magda i Kamil z 18 punktami. W tym odcinku jednak nikt nie odpadł! Z kolei za tydzień pary będą musiały starać się dwa razy bardziej - pożegnamy aż dwie z nich!

Najnowsze