Taniec z Gwiazdami 2015: kiedy i o której? Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami 3 = nowy sezon m.in. z Tatianą Okupnik [VIDEO]

2015-02-19 14:53
Taniec z Gwiazdami 2015
Autor: fot. mat. promo. Taniec z Gwiazdami 2015

Kiedy i o której godzinie oglądać Taniec z Gwiazdami 2015 na Polsacie? Na to pytanie odpowiadamy na ESKA.pl jeszcze przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami 3 m.in. ze względu na udział w show Tatiany Okupnik. Zobaczcie szczegóły transmisji Tańca z Gwiazdami 2015 na Polsacie i sprawdźcie, jakie jeszcze muzyczne gwiazdy będą pląsać po parkiecie wiosną.

Taniec z Gwiazdami 2015 oglądać w TV będą m.in. fani Tatiany Okupnik. Kiedy i o której godzinie oglądać Taniec z Gwiazdami 3 z Tatianą Okupnik w składzie uczestników? Odpowiedź na pytanie o transmisję Tańca z Gwiazdami 2015 w TV przynosi pierwszy odcinek show. Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami 3 już 6 marca o 20:05. Oznacza to, że w każdy piątek po 20.00 będziemy podziwiać taneczne zmagania gwiazd na Polsacie w ramach wiosennej ramówki stacji. Chcecie wiedzieć, kto jeszcze oprócz Tatiany Okupnik będzie reprezentował muzyczny rynek w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami? Warto obejrzeć zapowiedź programu, którą mamy dla Was poniżej.

Oprócz Tatiany Okupnik widać w niej także Norbiego. To jednak była jurorka X Factor jest typowana jako jedna z faworytek Tańca z Gwiazdami 2015. ESKA.pl trzyma mimo wszystko kciuki także za Norbiego, który - kto wie - może na parkiecie zaskoczyć przecież wszystkich.

Dajcie znać w Eskowych komentarzach, czy będziecie oglądać Taniec z Gwiazdami 3 na Polsacie. A może Tatiana Okupnik i Norbi to za mało, żeby przed telewizory ściągnąć fanów muzyki?

Iggy Azalea: Instagram i Twitter gwiazdy zamilkną? Iggy Azalea ma już dość hejterów!

Kochacie taniec? Film Midnight Tango dostępny za darmo dzięki eskaGO to opcja dla Was. Klikajcie play i cieszcie się seansem online już teraz.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze