Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - kto odpadł? Widzowie podjęli decyzję

i

Autor: Wojciech Olkusnik/East News Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - kto odpadł? Widzowie podjęli decyzję

WYNIKI

Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - kto odpadł? Surowi widzowie podjęli decyzję

2024-04-14 22:09

Taniec z Gwiazdami 14 kwietnia 2024 to walka o ćwierćfinał programu. Po tym, gdy z programu odpadli: Adam Kszczot, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Kamil Baleja i Aleks Mackiewicz na parkietowym placu boju pozostało sześć par. W kolejnym odcinku 21 kwietnia zobaczymy pięć par, bo właśnie pożegnaliśmy jedną, która zdobyła najmniejszą liczbę głosów!

Spis treści

  1. Taniec z Gwiazdami - odcinek 14.04.2024
  2. Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - KTO ODPADŁ?
  3. Taniec z Gwiazdami 21.04.2024 - kto wystąpi?

Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - kto odpadł? Wyniki 7. odcinka programu podzieliły internautów. Taka jednak była ostateczna decyzja widzów. Pary zmierzyły się z różnymi stylami tańca. Maciej Musiał w pierwszej próbie pokazał swoje umiejętności w walcu wiedeńskim i dostał 32 punkty od jurorów. Anita Sokołowska w seksownej czerwieni zatańczyła do hitu pt. November Rain grupy Aerosmith za co otrzymała komplet 40 punktów. Krzysztof Szczepaniak zatańczył fokstrota otrzymując 32 punkty. Kolejny raz furorę zrobiła Julia Kuczyńska. Maffashion wystąpiła do hitu "Bad Romance" od Lady Gagi i widać, że na parkiecie zrobiła ogromny postęp. Roksana Węgiel wywijała do hitu "Shape Of You", a przy okazji dowiedzieliśmy się, że w wolnych chwilach trenuje boks, który pomaga jej się odstresować. Roxie również otrzymała 40 punktów. Na najmniej punktów mogła liczyć Dagmara Kaźmierska. W sumie zdobyli w pierwszym tańcu zaledwie 16 punktów i musieli liczyć na pomoc fanów w głosowaniu SMS!

Jak wypada majówka 2024? Kiedy wziąć urlop w pracy i czy jest wolne od szkoły?

Taniec z Gwiazdam - Aleksy Mackiewicz o aferze

Taniec z Gwiazdami - odcinek 14.04.2024

Maffashion i Michał Danilczuk w drugim tańcu pokazali swoje umiejętności w walcu angielskim. Iwona Pavlović oceniła: Ten występ to miód na moje serce. Ta subtelnosć, delikatność... ja w sobotę jadę na turniej i normalnie zabieram cię na turniej, a duet znów otrzymał 40 punktów. Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka w drugim tańcu zatańczyli pasodoble do hitu "Flowers" od Miley Cyrus. Ewa Kasprzyk przyznała, że jest zachwycona, bo to było brawurowe. W sumie zdobyli 30 punktów. Anita Sokołowska natomiast po raz kolejny oczarowała jurorów swoim tańcem, ale i figurą. Nawet Krzysztof Ibisz przyznał, że na ten widok zrobiło mu się gorąco. Każdy z jurorów ocenił parę na 9, czyli w sumie 36 punktów. Maciej Musiał wywijał do hitu "Hello" od Adele. To był najbardziej zmysłowy taniec tego wieczoru. Rafał Maserak przyznał, że skupił się tylko na partnerce aktora, co jest komplementem. Tancerka została dobrze poprowadzona. Ewa Kasprzyk zauważyła, że para tańczyła tak skupiona, jakby nikogo obok nie było. Musiał i Syta otrzymali w sumie 37 punktów.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Przedostatnia na parkiecie zaprezentowała się Roksana Węgiel. Znów powalczyła o 40 punktów. Zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu pt. Słucham Cię w radiu co tydzień od Ani Karwan. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Roxie Węgiel w trudnych, gorszych chwilach płacze, bo działa to na nią oczyszczająco. W terapii pomaga jej kot. Płakać ze względu na oceny jurorów nie musiała, bo zaprezentowała się dobrze. Iwona Pavlović powiedziała, że w Roxie jest dużo dojrzałości, mądrości ruchu i jej zdaniem jest królową taneczną tej edycji. Michał Kassin, partner taneczny wokalistki przyznał, że lepszej partnerki nie mógł sobie wymarzyć. Para otrzymała 39 punktów. 

Ostatnia zaprezentowała się Dagmara Kaźmierska. Wspólnie z Marcinem Hakielem próbowała wykonać broadway jazz do hitu "Ale jazz" od sanah. Nie był to skomplikowany układ. "Królowa życia" usłyszała od Iwony Pavlović, że są cuda w programie polegające na tym, iż ktoś pod koniec edycji tańczy świetnie, ale są też cuda, że ktoś tańczy gorzej. W przypadku tej choreografii mieliśmy do czynienia ze "staniem z gwiazdami". Ewa Kasprzyk uderzyła w Kaźmierską mówiąc, że czeka aż w końcu ten taniec się zacznie. Rafał Maserak odpowiedział, że on czekał aż się to skończy. Wytykał jej błędy i polecił angaż w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Para otrzymała 7 punktów. Rekordowo mało!

Taniec z Gwiazdami 14.04.2024 - KTO ODPADŁ?

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 14 kwietnia 2024? Z programu pożegnała się para: 

  • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Taniec z Gwiazdami 21.04.2024 - kto wystąpi?

21 kwietnia Taniec z Gwiazdami to walka o udział w półfinale! Na parkiecie zobaczymy cztery pary, a gwiazdy zatańczą ze swoimi bliskimi. Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, a Roksana Węgiel z Kevinem Mglejem. Oto wszystkie pary, które zobaczymy w 8. odcinku:

  1. Roksana Węgiel i Michał Kassin
  2. Maciej Musiał i Daria Syta
  3. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke
  4. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
  5. Julia Maffashion Kuczyńska i Michał Danilczuk
Listen on Spreaker.