Tamagotchi w różnych stylach! Jak brzmi Taconafide w wersji disco-polo i reggae?

2018-05-16 14:49
Tamagotchi w różnych stylach! Jak brzmi Taconafide w wersji disco-polo i reggae?
Autor: fot. YouTube.com/Dezy screen z filmu na youtube TACONAFIDE - TAMAGOTCHI W 10 STYLACH MUZYCZNYCH (w/ Jędrzej Skiba)

Tamagotchi to jeden z największych polski hitów w 2018 roku! Jak brzmiałby, gdyby został nagrany w stylu disco-polo, reggae, rock czy indie? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Taconafide stali się muzyczną inspiracją dla wielu internetowych twórców. Nic dziwnego, w końcu Tamagotchi to jeden z najpopularniejszych hip-hopowych utworów w 2018 roku. Ciekawe, czy utwór odniósłby równie duży sukces, gdyby wykonała go jakaś rockowa grupa albo disco-polowy artysta. Tego nie wiemy, ale już teraz możemy się przekonać, jakby brzmiał singiel Taco Hemingwaya i Quebonafide w kilku różnych - często dalekich sobie - stylach muzycznych!

Tamagotchi w różnych stylach - nowa wersja Taconafide

Zastanawialiście się, jak brzmiałby utwór Tamagotchi w wersji reggae, rock, czy indie? Jak brzmiałby singiel z płyty Soma 0,5mg, gdyby zaśpiewał go Zenek Martyniuk lub Marcin Miller? Ciekawość rozwiał duet Dezy & Jędrzej Skiba. Ich filmik, na którym zaprezentowali Tamagotchi w dziesięciu różnych stylach muzycznych, dotarł do TOP 30 karty na czasie na YouTube!

Koncert Eda Sheerana coraz bliżej! Posłuchaj jego hitów i przygotuj się do występu! >>

Internauci komentujący pomysł i wykonanie są zachwyceni! Czytamy pod filmikiem m.in.: - Disco polo mnie powaliło na ziemię ; R&B; najlepsze moim zdaniem ; Takie tamagotchi to ja mogę sluchać!. Niektórzy piszą, że czekają na pełną wersję Tamagotchi w stylu disco-polo, r'n'b oraz lat 80.!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze