Talentobranie 2021 - finał przed Ostatnim Starciem. Jak i kiedy głosować? [ZASADY, FINALIŚCI]

2021-04-14 16:45 Olga Kalińska
talentobranie
Autor: talentobranie.eska.pl

Talentobranie to konkurs, który ma za zadnie nie tylko wyłonić zwycięzcę, ale również pokazać światu młode talenty. To jedyna w swoim rodzaju rywalizacja przygotowana przez profesjonalistów, a także szansa dla uczestników na wielką karierę w w branży muzycznej! Przed nami druga część finałowej serii tuż przed Ostatnim Starciem. Jak głosować na swojego faworyta? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Talentobranie 2021 - GŁOSOWANIE
  2. Talentobranie 2021 - FINALIŚCI

Talentobranie 2021 - GŁOSOWANIE. Jak głosować na swojego faworyta? Kto zakwalifikował się do drugiego finału przed Ostatnim Starciem? Talentobranie to muzyczny konkurs, w którym biorą udział młode osoby kochające śpiewać. Każdy jest inny, lecz wyjątkowy i ma ogromną szansę na zajęcie pierwszego miejsca. Przed nami ostania prosta, aby poznać zwycięzcę Talentobrania 2021. Przypomnijmy, że do Ostatniego Starcia zostanie zakwalifikowana połowa uczestników. Zanim jednak do tego dojdzie, każdy z nich czeka z niecierpliwością na głosy. Jak głosować na piosenkę i faworyta? Do kiedy można oddawać głosy? Zasady znajdziecie poniżej.

Piosenki, które są do siebie podobne

Talentobranie 2021 - GŁOSOWANIE

Finaliści Talentobrania udostępnili nagrania swoich coverów, na które można już głosować. Jak to zrobić? To banalnie proste! Wystarczy wejść na stronę muzykalni.com, a następnie się zalogować. Kiedy już to zrobimy, wybieramy finalistę i jego cover. Algorytm przyznaje 1 punkt za unikalne odsłuchanie, 2 punkty za polubienie, 3 punkty za dodanie do playlisty, 4 punkty za skomentowanie, 5 punktów za polecenie oraz 50 punktów extra, jeśli nagranie zostanie udostępnione w promowanych na głównej stronie. Na tym etapie nie ma przegranych. Głosuje się w nim na najlepszą wersję coveru danego finalisty. Głosować można do czwartku 22.04.2021 do godziny 12:00. Po tym terminie następne decyzje zostaną podjęte przez Redakcję Muzycznej Eski, która skonsultuje z organizatorem decyzję o kwalifikacji (lub nie) danego Finalisty do Ostatniego Starcia.

Dzień później, w piątek 23 kwietnia, zapadnie decyzja o kwalifikacji do Ostatniego Starcia - tego dnia zostanie ogłoszona finalną szóstka, która zostanie zaproszona do nagrania w studio. Najpóźniej do 30 kwietnia finaliści zakwalifikowani do Ostatniego Starcia, otrzymają propozycje utworów do przygotowania na nagrania, które planowane są na maj 2021.

Talentobranie 2021 - FINALIŚCI

Wśród finalistów znalazło się 12 osób. Jeśli chcecie posłuchać ich coverów, wystarczy kliknąć podświetlone na pomarańczowo imię i nazwisko danego finalisty. Wśród nich znaleźli się:

Najnowsze