Gwiazdy

Tak zmieniał się Kamil Bednarek. Zaczynał w "Mam Talent" jako nastolatek z dredami. Jego metamorfoza z 2019 roku zaskoczyła wszystkich!

Kamil Bednarek zdobył popularność, gdy w 2010 roku wziął udział w "Mam Talent". Choć w finale nie udało mu się wygrać, program stał się dla niego przepustką do kariery. Artysta z roku na rok coraz bardziej się zmieniał. Nie tylko zrezygnował z charakterystycznych dla siebie dredów, ale także zmienił styl. Dziś Bednarek jest już żonaty!

Spis treści

  1. Kamil Bednarek zaczynał ud udziału w "Mam Talent" 
  2. Kamil Bednarek: kariera 
  3. Kim jest żona Kamila Bednarka? 
  4. Jak zmieniał się Kamil Bednarek? 

Kamil Bednarek zaczynał ud udziału w "Mam Talent" 

Mam Talent to najpopularniejszy program typu talent show w Polsce. Format zadebiutował na antenie TVN-u w 2008 roku i przez lata wypromował wielu znanych artystów. Choć biorą w nim udział przedstawiciele różnych dziedzin, m.in. akrobaci czy tancerze, w każdej edycji muzycy stanowią mocną stronę programu. 

Od udziału w "Mam Talent" kariery rozpoczynali m.in. zespół Sound'n'Grace, Daria Zawiałow czy Kamil Bednarek. Ten ostatni pojawi się trzeciej edycji programu (2020 rok) i już na etapie castingów skradł serca jurorów: Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego. 

Kamil Bednarek zaprezentował utwór w rytmie reagge i usłyszał potrójne "tak". Utalentowany nastolatek z łatwością pokonywał kolejne odcinki i znalazł się w finale show. Ostatecznie zajął drugie miejsce, a 3. edycję "Mam Talent" zwyciężyła Magda Welc. 

Kamil Bednarek: kariera 

Nie tylko jurorzy "Mam Talent" zachwycali się talentem Bednarka. Nastolatek, którego cechą charakterystyczną był dredy, rozkochał w sobie także publiczność. Po udziale w telewizyjnym show jego kariera szybko nabrała tempa i jeszcze w tym samym roku ukazał się jego pierwszy album "Szanuj", który nagrał wraz ze swoim zespołem Star Guard Muffin. 

W 2011 roku Kamil Bednarek wystąpił na Festiwalu w Opolu, śpiewając utwór Marka Grechuty "Dni, których nie znamy". Rok później ukazał się jego pierwszy solowy album, a po nim kolejne. Do najpopularniejszych piosenek Bednarka należą m.in. "Cisza", "Chwile jak te" czy "Spragniony". 

Czytaj także: "Mam talent". Madox szokował wyglądem i czarował głosem. Był odkryciem programu. Co robi dzisiaj?

Kamil Bednarek był także trenerem 10. edycji "The Voice of Poland". 

Kim jest żona Kamila Bednarka? 

O ile o muzycznych osiągnięciach muzyka wiadomo bardzo dużo, tak o jego życiu prywatnym już nie. Muzyk pilnie chroni swojej prywatności, dlatego w 2023 roku jego fani byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że MA ŻONĘ! 

Kamil Bednarek sam wyjawił, że się ożenił, prezentując na Instagramie utwór "Tu jesteś". Wtedy też oznajmił, że napisał go dla swojej żony, Pameli. 

Imię to jedyne, co na tę chwilę wiadomo o ukochanej muzyka. 

Przypomnijmy, że zanim Kamil Bednarek wziął cichy ślub, był związany z zambijską modelką Victorią Hall. Relacja tej dwójki była jednak burzliwa; para rozstawała się i wracała. Ich związek zakończył się definitywnie, gdy kobieta zaszła w ciążę z innym mężczyzną. 

Jak zmieniał się Kamil Bednarek? 

Wokalista urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu. Oznacza to, że niebawem będzie świętował swoje 33. urodziny. Wraz z upływem lat jego image mocno się zmieniał. Szczególnym zaskoczeniem był rok 2019, kiedy to Kamil Bednarek ściął charakterystyczne dla niego dredy. Pamiętacie jeszcze nastolatka z "Mam Talent"? W galerii znajdziecie archiwalne i aktualne zdjęcia artysty. 

Klaudia Kulawik z Mam talent po latach. Gwiazda 1. Edycji programu dorosła i mocno się zmieniła!

QUIZ dla fanów "Gogglebox. Przed Telewizorem". Prawdziwi znawcy programu mają tę wiedzę w małym palcu!

Pytanie 1 z 9
Dajan, syn Agnieszki i Artura Kotońskich ma:
Kotońscy Gogglebox