Maffashion i Michał Daniłczuk

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

tylko u nas

Tak wygląda życie Maffashion po "Tańcu z gwiazdami". Z Daniłczukiem tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie!

2024-05-25 18:54

Od finału 14. edycji "Tańca z gwiazdami" minęły już trzy tygodnie. Zakończenie formatu nie spowodowało jednak zakończenia relacji Maffashion i Michała Daniłczuka. Blogerka modowa i tancerz, o których romansie plotkuje się od miesięcy, zadebiutowali razem na ściance w Sopocie. Zdradzili nam, jak aktualnie wygląda ich życie.

Maffashion i Michał Daniłczuk tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym. Jak można było zauważyć już na stories blogerki modowej i tancerza, ich relacja nie zakończyła się wraz z końcem 14. edycji programu, w którym dotarli aż do finału. Julia i Michał, świadomie bądź nie, stale podsycają plotki o romansie, publikując wspólne zdjęcia, w tym te z rodzinnych imprez, lub pozując razem na ściankach. Finaliści "Tańca z gwiazdami" pojawili się na imprezie Polsat Hit Festiwal w Sopocie, gdzie chętnie udzielali wspólnych wywiadów. Zapytani o to, jak żyje im się kilka tygodni po zakończeniu show, na planie którego spędzili ostatnie trzy miesiące, opowiedzieli, w jaki sposób udało im się dojść do siebie. Maffka nie porzuciła tańca. Daniłczuk ma bowiem ambitne plany względem swojej programowej podopiecznej, a ona nieustannie go inspiruje i podrzuca nowe pomysły.

Maffashion i Michał Daniłczuk spędzili pierwszą imprezę rodzinną RAZEM. Internauci od dawna twierdzą, że mają się ku sobie!

POLSAT HIT FESTIWAL - Maffashion

Maffashion i Michał Daniłczuk w Sopocie

Julia i Michał uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie. Jak wyznali nam w rozmowie, wzajemnie się inspirują. Michał przyznał wprost, że Julka nieustannie podrzuca mu nowe, przepełnione tańcem teledyski, która stanowią dla niego świetną bazę podczas wymyślania nowych choreografii. Finaliści "TzG" stale szlifują też swoje taneczne zdolności. Zobaczcie naszą rozmowę z duetem. Jak widać, świetnie się dogadują!