Sanah zmieniła nazwisko! Ujawniła to w nietypowy sposób

2022-11-25 16:28
Sanah
Autor: AKPA

Wszystko wskazuje na to, że Sanah oficjalnie zmieniła nazwisko. Artystka wydała właśnie fizyczną wersję albumu z poezją śpiewaną. W książeczce do krążka pojawiła się adnotacja, jakoby wybór wierszy należał już nie do Zuzanny Ireny Jurczak, a Zuzanny Ireny Grabowskiej. Wcześniej taka informacja pojawiła się na jej koncercie!

Sanah to obecnie najpopularniejsza polska piosenkarka. Niewiele jednak wiadomo o jej życiu prywatnym. Gwiazda dokłada wszelkich starań, by fani chętniej dyskutowali o jej twórczości, aniżeli o sprawach dotyczących jej życia codziennego. Obok niektórych doniesień nie da się jednak przejść obojętnie. Jak wynika z informacji zawartych na najnowszym longplayu, artystka nie przedstawia się już jako Zuzanna Irena Jurczak, a Zuzanna Irena Grabowska. Po ponad miesiącu od udostępnienia w sieci ulubionych wierszy w wersjach śpiewanych Sanah zaprezentowała fanom fizyczną wersję krążka z poezjami. Na nowym albumie artystki pojawiły się wszystkie wydane wcześniej kompozycje, w tym ten, któremu autorstwo przez lata błędnie przypisywano Adamowi Asnykowi. Za pomocą swojego sztabu piosenkarka odkryła, iż autorem dzieła Da Bóg kiedyś zasiąść w Polsce wolnej rzeczywiście nie jest wcale Adam Asnyk, a Jan Lechoń. Wiersz pierwotnie nosił też inny tytuł - tytuł - Z cyklu Polonia Resurrecta. Fani zwrócili jednak uwagę na szczegół dotyczący życia prywatnego idolki.

sanah śpiewa Poezyje - premiera albumu i wyjątkowe wyróżnienia! [TRACKLISTA]

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah zmieniła nazwisko

Każda z płyt Sanah jest wyjątkowo wydana. Dla artystki równie ważna, co zawartość, jest oprawa jej muzycznych dzieł. Nie inaczej jest w przypadku wydanego w formie papierowej albumu "sanah śpiewa Poezyje", który zawiera unikatowe zdjęcia piosenkarki. Na pierwszej stronie na wielbicieli, którzy nabyli longplay, czeka informacja, jakoby wybór wierszy i linii melodycznych należał do Zuzanny Ireny Grabowskiej, a nie Zuzanny Ireny Jurczak. 

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze