Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Tak Roksana Węgiel zagrzewała piłkarzy przed mundialem 2018. Fani odkopali stare nagranie!

2022-11-24 14:05

Mało kto wie o tym, że Roksana Węgiel jest, a przynajmniej była zapalonym kibicem piłki nożnej. Fani piosenkarki odkopali nagranie z 2018 roku, kiedy kibicowała ona reprezentacji Polski podczas odbywających się wówczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Debiutująca gwiazda dała z siebie wszystko, zagrzewając biało-czerwonych do boju.

Mundial 2022 trwa w najlepsze. Na nagranie własnego hymnu imprezy zdecydowała się nawet MaRina, prywatnie żona bramkarza reprezentacji Polski Wojtka Szczęsnego. Piosenkarka wspólnie z ukochanym napisała zagrzewający do boju kawałek This Is The Moment, który z miejsca podbił serca piłkarskich kibiców i w zaledwie kilka dni wygenerował ćwierć miliona odsłon na samym YouTubie. W 2018 roku na nagranie utworu dla polskich piłkarzy zdecydowała się natomiast Cleo. Wokalistka zaprezentowała dedykowaną reprezentantom Polski wersję swojego hitu Łowcy Gwiazd, w którym wyśpiewywała:

Mundial będzie nasz, teraz Polska gol! Polska gol! Razem wygramy to!

To właśnie cover tego utworu na swoim Musical.ly zaprezentowała Roksana Węgiel. Fani po czterech latach odkopali stare nagranie!

Dubiel pokazał chłopaka Roksany Węgiel?! Mega WTOPA na streamie

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Roksana Węgiel śpiewa dla piłkarzy

Na jednym z kont poświęconych Roksanie Węgiel na TikToku pojawiło się nagranie z 2018 roku, kiedy debiutująca piosenkarka, jeszcze przed wygraniem Eurowizji Junior, zagrzewała polskich piłkarzy do boju w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. 13-letnia artystka wzięła wówczas na taper utwór napisany przez Cleo z myślą o mundialu. To były czasy!

Sonda
Podoba ci się oficjalna piosenka mundialu 2022?