Roksana Węgiel

i

Autor: ESKA // AKPA

Dubiel pokazał chłopaka Roksany Węgiel?! Mega WTOPA na streamie

2022-11-21 10:29

Jakiś czas temu Roksana Węgiel oficjalnie wyznała, że jest zakochana i jej serce jest zajęte. Wokalistka do tej pory nie opublikowała jednak żadnych zdjęć z ukochanym, ani nie zdradziła też jego imienia. Czyżby rąbka tajemnicy przypadkowo uchylił Marcin Dubiel? Na streamie youtubera uchwycono wokalistkę przechadzającą się po sklepie z tajemniczym chłopakiem.

Prawie pełnoletnia Roksana Węgiel nie ukrywa, że od jakiegoś czasu jest bardzo szczęśliwa. Wokalistka z powodzeniem kontynuuje rozpoczętą w 2018 roku karierę muzyczną, stale angażuje się w nowe projekty, a jej serce jest zajęte. Gwiazda młodego pokolenia w kilku wywiadach potwierdziła, że ma chłopaka, jednak nigdy nie zdradziła, jak ma na imię, ile ma lat oraz czym się zajmuje. W mediach społecznościowych artystki na próżno też szukać zdjęć z ukochanym. Po medialnej relacji z Danielem Yastremskim, którego poznała podczas Eurowizji Junior 2018, Roxie postanowiła strzec swojej prywatności. Tym większe musiało być jej zdziwienie, gdy odkryła, jakie poruszenie wywołało jej pojawienie się na streamie Marcina Dubiela. Popularny influencer streamował akurat z galerii handlowej, do której na zakupy wybrała się piosenkarka z tajemniczym chłopakiem. I choć nagranie jest bardzo niewyraźne, a Roxie była widoczna jedynie w odbiciu lustrzanym, to internauci twierdzą, iż tych dwoje trzymało się za ręce.

Daniel Yastremski był chłopakiem Roksany Węgiel. Jak dziś wygląda nastoletni wokalista?

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!

Chłopak Roksany Węgiel na streamie Dubiela?!

Fragment, na którym Marcin Dubiel przymierza koszulkę za cztery tysiące złotych, a w odbiciu lustrzanym widoczna jest Roksana Węgiel, zyskał sporą popularność na TikToku. Niektórzy z internautów twierdzą nawet, że youtuber przypadkowo pokazał skrywanego przed światem nowego chłopaka wokalistki. Warto jednak podkreślić, że nagranie jest bardzo słabej jakości, a mężczyzną, który towarzyszył Roksanie Węgiel, mógł być równie dobrze któryś z jej przyjaciół. Ta wpadka mogła ją jednak zdenerwować!

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?