Conan Kaźmierski

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Tak produkcja "TzG" ukarała Conana! Nie mógł rzucać kwiatami, ani wdać się w dyskusję z jurorami. Skomentował!

2024-04-15 19:19

Conan Kaźmierski towarzyszy swojej mamie Dagmarze podczas jej przygody w "Tańcu z gwiazdami". Po sytuacji z ubiegłego tygodnia, gdy wdał się w dyskusję z Iwoną Pavlović, produkcja zdecydowała się na usadzenie go z dala od jurorów - na balkonie. Jak zareagował?

Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia osobą, która budzi największe emocje w "Tańcu z gwiazdami". Popularna "królowa życia" może liczyć nie tylko na wsparcie widzów, dzięki których głosom przechodzi do kolejnych odcinków, ale również swojego ukochanego syna Conana. 22-letni student medycyny towarzyszy swojej mamie podczas każdego z odcinków show. W ubiegłym tygodniu Kaźmierski poczuł się w obowiązku, by stanąć w obronie rodzicielki, gdy ta po raz kolejny została surowo oceniona przez Iwonę Pavlović.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła. Przepiękny taniec - rzucił w stronę jurorki.

Reakcja Conana wywołała skrajne emocje. Z jednej strony doceniono go za stanięcie w obronie matki, a z drugiej skrytykowano za brak kultury. Sama Dagmara wyznała, że odbyła rozmowę z synem i skrytykowała jego zachowanie. Aby uniknąć podobnych sytuacji, w kolejnym odcinku "TzG" produkcja usadowiła Conana nie przy stolikach, a dopiero na balkonie.

Przygaszona Dagmara Kaźmierska wspomina WYPADEK. „Miałam przestać chodzić”

Conan Kaźmierski ukarany przez Polsat

Tym razem Conan nie mógł wdać się w dyskusję z jurorami. 22-latek zajął miejsce na balkonie, jednak uwadze zasiadających na publiczności osób nie umknęło, że bardzo przeżywał słowa krytyki, z jakimi spotkał się taniec jego mamy. Jak podsumował natomiast podziwianie pląsów Dagmary z wysokości?

A tak spróbowałem sobie na tym balkonie i tak w sumie fajnie - odpowiedział tajemniczo.

Na odpowiedź syna zareagowała sama Dagmara. Ze śmiechem dodała:

Miał być na balkoniku, był na balkoniku. Co będzie w przyszłości? Zobaczymy!

Czekamy zatem na kolejny odcinek.