ZDJĘCIA

Tak mieszka Piotr Żyła z piękną Marceliną Ziętek. Luksus, jasność i góralskie akcenty!

2024-04-17 11:44

Dom Piotra Żyły 2024 - jak wygląda? Trzykrotny mistrz świata w skokach narciarskich zdecydował się zakupić działkę i stworzyć na niej swój prywatny azyl. Budowa domu trwała kilkanaście miesięcy, a jeden z najlepszych polskich skoczków zamieszkał w nim wspólnie z Marceliną Ziętek. Zobaczcie sami!

Dom Piotra Żyły 2024 robi wrażenie! Skoczek narciarski w 2021 roku poinformował, że tworzy prywatną przestrzeń dla siebie i swojej ukochanej w Ustroniu. Zdjęcia budowy pojawiły się w mediach społecznościowych złotego medalisty z Lahti, Oberstdorfu oraz Planicy i fani momentalnie zaczęli gratulować decyzji. Zawodnik reprezentacji Polski, co jakiś czas chwalił się postępami, a teraz już wiemy, że dom został ukończony. Jak wygląda mieszkanie Piotra Żyły i Marceliny Ziętek? Dominują jasne kolory, a także nowoczesne rozwiązania. Stworzony został duży taras, na którym aktorka już się opalała, a na ogrodzie stanął duży basen. W domu górala, nie mogło zabraknąć góralskich akcentów.

Skoki narciarskie 2023/2024 - WYNIKI i KLASYFIKACJA GENERALNA Pucharu Świata

Piotr Żyła i jego show przed kamerami: Gdy ledwo żyję, jestem najbardziej zadowolony

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek - związek

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek potwierdził się w październiku 2020 roku. Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się, że topowy polski skoczek narciarski jest z Miss Nastolatek, która popularność zyskała za sprawą jednego z seriali. Marcelina jest 11 lat młodsza od swojego partnera, ale nie przeszkadza im różnica wieku. Kobieta posklejała serce Piotra Żyły po jego zerwaniu z Justyną Żyłą.

Tak mieszka Piotr Żyła z Marceliną Ziętek