Gwiazdy

Tak kiedyś wyglądał Skolim! Dziś gwiazdor disco polo żyje "na bogato"!

Konrad Skolimowski, którego fani znają bardziej pod pseudonimem Skolim, to aktor i gwiazdor muzyki disco polo w jednym. W jego teledyskach i na Instagramie fani mogą podpatrzeć jego "życie na bogato". Prywatnie to jednak rodzinny i bogobojny mężczyzna. Wiemy, jak wyglądał, zanim został popularny!

Spis treści

  1. Skolim: porażka w programie "Disco Star"
  2. Czy Konrad Skolimowski ma żonę? 
  3. Jak mieszka Skolim? 
  4. Skolim na zdjęciach sprzed lat 

Skolim to jeden z najpopularniejszych muzyków disco polo, okrzyknięty "Królem latino". Jego piosenki, jak na przykład "Wyglądasz idealnie", "Nie Dzwoń do Mnie Mała" czy "Kiss me Baby" stały się hitami, które królują na wielu imprezach. Poza muzyką, Konrad Skolimowski zajmuje się także aktorstwem, a jego najpopularniejszą rolą jest postać Patryka w "Barwach szczęścia". Poza tym zagrał między innymi w takich produkcjach jak "Korona Królów" "Na sygnale" czy "Dziewczyny ze Lwowa". 

Skolim: porażka w programie "Disco Star"

27-letni Konrad Skolimowski robi dziś potężną karierę. Gwiazdor może pochwalić się ogromną liczą fanów, czego dowodem jest fakt, że na Instagramie obserwuje go już ponad pół miliona osób! 

Jego pierwsze kroki w branży muzycznej nie były jednak wcale takie proste. W 2018 roku Skolim pojawił się jako uczestnik programu "Disco Star", w którym zaśpiewał własny utwór "Chcę cię skarbie". Jurorzy: Magdalena Narożna, CzadomanRadek LiszewskiMarcin Miller dość surowo ocenili występ początkującego muzyka, stwierdzając, że "ma dziwną manierę w głosie". 

Czy Konrad Skolimowski ma żonę? 

Młody chłopak, mimo porażki, nie poddał się i udowodnił, że jest utalentowanym muzykiem. Fani muzyki disco polo docenili go w 2022 roku, kiedy jego piosenka "Wyglądasz idealnie" biła rekordy wyświetleń na YouTube. Choć gwiazdor w klipach do swoich piosenek pokazuje "życie na bogato" i zdarza się, że na swoje koncerty lata helikopterem, w rzeczywistości to dość skromny i ułożony mężczyzna. 

Prywatnie Skolim jest związany z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma dwóch synów. Choć w teledyskach często pojawia się u boku pięknych kobiet, przekonuje, że jest stały w uczuciach. Artysta ma z pewnością wiele fanek, jednak dla niego liczy się tylko narzeczona.

O żadnej zdradzie nie ma mowy. Z domu rodzinnego wyniosłem pewne wartości, których się trzymam. Nie zdradzam mojej partnerki. Choć pokus nie brakuje, nigdy będąc w związku nie złamałem się. Jest cienka czerwona linia, której nie przekraczam. Mogę dać buziaka, wziąć na ręce czy objąć do zdjęcia lecz nigdy nic więcej - wyznał. 

Czytaj także: Tak kiedyś wyglądała Magdalena Narożna

Skolim jest osobą wierzącą i wyznającą określone wartości. Niejednokrotnie więc przyznawał, że chciałby wziąć ślub kościelny. Jak jednak przyznał, przez napięty grafik i intensywny tryb życia, trudno jest znaleźć odpowiedni moment na zawarcie związku i zorganizowanie wesela. 

Jak mieszka Skolim? 

Skolim mieszka w dużym domu wśród pól i lasów na Mazowszu. Wraz z nim, narzeczoną i ich synami, mieszka także babcia artysty. Wrażenie robi olbrzymi ogród, a w nim równo skoszona trawa, drzewa i kwiaty. Na działce można znaleźć także altankę z grillem oraz... kurnik, w którym rodzina hoduje kury różnych ras. 

Sam dom to natomiast pokaźnych rozmiarów willa, urządzona w klasycznym stylu. 

Skolim na zdjęciach sprzed lat 

Konrad Skolimowski to artysta, który zdobył ogromną popularność. Dziś to przystojny, wysportowany mężczyzna z charakterystyczną fryzurą. A jak wyglądał kiedyś? W mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia gwiazdora z lat dzieciństwa i młodości. Nie musicie ich jednak szukać, bo zrobiliśmy to za Was! Zerknijcie do poniższej galerii i zobaczcie stare zdjęcia Skolima. Przypomina siebie? 

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk