Dom Wielkiego Brata

i

Autor: screen z kanału TVN // screen z TikToka @juszes Dom Wielkiego Brata to ruina

ciekawostka

Tak dziś wygląda dom Wielkiego Brata. To kompletna ruina!

2023-04-10 12:40

W 2019 roku, po kilkunastu latach nieobecności, format Big Brother doczekał się reaktywacji. Uczestnicy show zamieszkali w położonej w Piasecznie willi, w której wcześniej mieszkali m.in. modele i modelki z programu Top Model. Jedna z gwiazd reality show pokazała, jak dziś wygląda luksusowy obiekt. Zostały po nim już właściwie ruiny.

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Dom Wielkiego Brata, w którym mieszkali uczestnicy szóstej i siódmej edycji show, to dziś wymagająca remontu rudera. W 2019 roku telewizja TVN zdecydowała się na reaktywację kultowego formatu, który na początku lat 2000 robił prawdziwą furorę wśród widzów. Fani reality show mieli okazję oglądać losy biorących w nim udział osób zarówno na TVN 7, jak i na Playerze. Ostatecznie Big Brother, mimo sporej promocji, został zdjęty z anteny po zaledwie dwóch sezonach. Uczestnicy formatu byli zamknięci w znajdującym się w Piasecznie domu Wielkiego Brata, który służył wcześniej jako dom modelek i modeli w Top Model, a także dom granej przez Agatę Kuleszą bohaterki serialu Pułapka. Biorąca udział w 6. edycji BB Justyna Żak podzieliła się z fanami szokującym odkryciem. Luksusowa willa jest dziś w opłakanym stanie!

Frytka i Ken wcale nie uprawiali miłości w jacuzzi! Szokująca prawda wyszła dopiero po latach

Shake Your Eska #22 | Asereje

Dom Wielkiego Brata to rudera

Justyna Żak, znana jako Juszes, była uczestniczką 6. edycji programu Big Brother. Zaledwie kilka dni temu podzieliła się z obserwatorami szokującym odkryciem. Dom Wielkiego Brata, w którym mieszkała wspólnie z pozostałymi uczestnikami show, stoi dziś w opłakanym stanie.

Nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę. Nie wierzę w to! Ruina po prostu! - mówiła wyraźnie zaskoczona.

Zaskoczenia nie kryli też fani:

Na początku myślałam, że chodzi o dom z Big Brothera z lat 90. A tu 4 lata

Taki piękny dom był... nie rozumiem

Ale szkoda! - piszą.

Sonda
Czy oglądaliście program "Big Brother"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE