Tak brzmi hit Kizo po francusku. Ten numer robi furorę w sieci!

2021-11-16 9:35
Kizo
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews, TikTok/@bemytiktok

Disney to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenek. Numer rapera Kizo bije rekordy popularności i nie ma osoby, która nie słyszałaby tego kawałka. Co ciekawe, teraz jeden z internautów postanowił zaprezentować swoją wersję tego hitu, jednak po francusku. Nie uwierzycie co z tego wyszło!

Kizo a właściwie to Patryk Woziński to polski raper, który w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Dowodem na to jest chociażby jego kawałek Disney, który pojawił się w czerwcu 2021 roku. Numer w szybkim tempie stał się hitem i zajmował pierwsze miejsca na YouTube czy też innych serwisach streamingowch. Co ciekawe, kawałek Disney pokochała również młodsza publiczność, która zrobiła z urywków piosenki trendy na Tik Toku. Mimo iż numer pojawił się w sieci w czerwcu tego roku, to wciąż jest na czasie i nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby jego brzmień. Za kawałek Disney odpowiada duet Sergiusz & Leśny, masteringiem zajął się ENZU, natomiast klip zrealizowała grupa Hype Vision. Teraz okazuje się, że numer Kizo wziął na warsztat uwielbiany przez wszystkich tiktoker - Mattia Rosinski. Nie uwierzycie co z tego wyszło!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Hit Disney po francusku

Mattia Rosinski razem ze swoim bratem Elie, urodzili się i dorastali w Bordeaux. Dzięki swoim rodzicom mają polskie korzenie i co ciekawe, kochają muzykę! Wspólnie założyli zespół BeMy i tworzą muzyczne perełki. Oprócz tego od pewnego czasu biorą na warsztat polskie kawałki i śpiewają je po francusku! Był już Szampan od Sanah, Szklanki od Young Leosi, Margaret - Tak na oko, a także wiele innych muzycznych perełek. Teraz przyszła pora na numer rapera Kizo, a dokładnie hit Disney. Tego trzeba posłuchać!

- Lepsze niż oryginał

- czad podoba mi się ta wersja, francuski jest piękny

- jesteście niesamowici pozdrawiam cieplutko. PS robicie dobrą robotę

Sonda
Kizo - Disney. Która wersja piosenki podoba Ci się bardziej?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze