Kizo

i

Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews, TikTok/@bemytiktok

Tak brzmi hit Kizo po francusku. Ten numer robi furorę w sieci!

2021-11-16 9:35

Disney to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenek. Numer rapera Kizo bije rekordy popularności i nie ma osoby, która nie słyszałaby tego kawałka. Co ciekawe, teraz jeden z internautów postanowił zaprezentować swoją wersję tego hitu, jednak po francusku. Nie uwierzycie co z tego wyszło!

Kizo a właściwie to Patryk Woziński to polski raper, który w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Dowodem na to jest chociażby jego kawałek Disney, który pojawił się w czerwcu 2021 roku. Numer w szybkim tempie stał się hitem i zajmował pierwsze miejsca na YouTube czy też innych serwisach streamingowch. Co ciekawe, kawałek Disney pokochała również młodsza publiczność, która zrobiła z urywków piosenki trendy na Tik Toku. Mimo iż numer pojawił się w sieci w czerwcu tego roku, to wciąż jest na czasie i nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby jego brzmień. Za kawałek Disney odpowiada duet Sergiusz & Leśny, masteringiem zajął się ENZU, natomiast klip zrealizowała grupa Hype Vision. Teraz okazuje się, że numer Kizo wziął na warsztat uwielbiany przez wszystkich tiktoker - Mattia Rosinski. Nie uwierzycie co z tego wyszło!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Hit Disney po francusku

Mattia Rosinski razem ze swoim bratem Elie, urodzili się i dorastali w Bordeaux. Dzięki swoim rodzicom mają polskie korzenie i co ciekawe, kochają muzykę! Wspólnie założyli zespół BeMy i tworzą muzyczne perełki. Oprócz tego od pewnego czasu biorą na warsztat polskie kawałki i śpiewają je po francusku! Był już Szampan od Sanah, Szklanki od Young Leosi, Margaret - Tak na oko, a także wiele innych muzycznych perełek. Teraz przyszła pora na numer rapera Kizo, a dokładnie hit Disney. Tego trzeba posłuchać!

- Lepsze niż oryginał

- czad podoba mi się ta wersja, francuski jest piękny

- jesteście niesamowici pozdrawiam cieplutko. PS robicie dobrą robotę

Sonda
Kizo - Disney. Która wersja piosenki podoba Ci się bardziej?