Blanka

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Tak Blanka rozgrzała publiczność przed Jasonem Derulo! Wokalistka dała czadu na Torwarze

2024-04-11 10:34

Blanka ani na moment nie zwalnia tempa i odnosi kolejne sukcesy. Niedawno artystka pojawiła się w teledysku The Kolors, a teraz zagrała support przed samym Jasonem Derulo. 24-latka zaserwowała show na światowym poziomie. Postawiła nie tylko na śpiew na żywo, ale i na skomplikowane choreografie!

Blanka supportem Jasona Derulo - ta wiadomość zelektryzowała fanów piosenkarki. Wszyscy zastanawiali się, co reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 pokaże na Torwarze. Intensywne przygotowanie zaczęły się już kilka tygodni temu, a my po udziale w próbach wiedzieliśmy, że 24-latka przygotuje naprawdę spektakularne show. Tak też się stało. Blanka pojawiła się na scenie o 19:30 i rozpoczęła swój set od mocnego uderzenia w postaci najnowszego singla "Cara Mia". Młoda artystka postawiła nie tylko na śpiew, ale i na taniec. Zaprezentowane przez nią oraz jej tancerzy układy choreograficzne naprawdę robiły wrażenie! Takie widowiska są już za granicą standardem, wystarczy spojrzeć chociażby na Tate McRae, natomiast na rodzimym rynku to właśnie Blanka zaczyna przecierać szlaki. Na publiczność pod sceną czekały liczne niespodzianki. Gdy debiutanka zachęciła do wspólnego zaśpiewania "Solo", setki rąk uniosły się w powietrze, by wspólnie z nią wykonać charakterystyczny taniec.

Jason Derulo to król tańca i śpiewania na żywo! Publiczność w Warszawie oszalała

Blanka szczerze o Lunie. "The Tower" nie jest piosenką w jej stylu!

Blanka na Torwarze

Blanka wykonała w sumie 5 utworów, a każdy z nich w odmienionej aranżacji, wzbogacony o dance-break. W "Boys Like Toys" usłyszeliśmy wplecione fragmenty hitu Jacka Harlowa "Lovin on Me", a "Rodeo" nawiązywało brzmieniowo do "I'm a Slave 4 U" Britney Spears. Stajkow zaskoczyła też nową aranżacją swojego pierwszego singla "Better". Na fanów pod sceną czekały też prezenty. Blanka rozdawała pluszowe misie, kowbojskie kapelusze oraz chusty. Zobaczcie, jak artystka wyglądała na scenie na Torwarze.